Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 14 október 2019

Aké materiály uprednostniť pri rekonštrukcií bývania?

Zverejnené v BÝVANIE utorok, 15 september 2015 19:44

Rekonštruujete svoje bývanie? Hľadáte praktické odporúčania, ktoré by vám mohli pomôcť pri nákupe toho správneho materiálu? Nasledujúci článok vás potom určite zaujme. Získajte nové informácie a buďte na nákupe budúcich súčastí bývania vášmu partnerovi nápomocná.

Eurokná ponechajú interiéru potrebnú vzdušnosť

Na začiatok sa zameriame na výber okien. V súčasnosti sú veľkým masovým hitom plastové okná, na ktoré sa na nás sypú z každej strany len samé chvály. Sú však ich vlastnosti naozaj až také vynikajúce, ako ich prezentujú výrobcovia? Jednou z obrovských nevýhod plastových okien je úplné uzatvorenie priestoru. Ak je dom navyše zateplený a nie sú v ňom nainštalované žiadne permanentné systémy vetrania, dom je zvnútra vlhký a je len otázkou času, kedy sa budete musieť vysporiadať s nepríjemnou tvorbou plesní a častými ochoreniami dýchacích ciest. Obľúbené Eurokná prinášajú z hľadiska izolačných vlastností podobné parametre ako okná plastové, no za zachovania priedušnosti interiéru. Navyše, sú čisto prírodné a dizajnovo atraktívne. Aj preto pri výbere okien porozmýšľajte, či namiesto plastových siahnuť radšej po Euroknách.

Čo položiť na podlahu?

Veľmi dôležitou súčasťou každého interiéru je podlaha. Aký materiál si však na jej prevedenie vybrať? Okrem drevených podláh sú stále v kurze aj iné materiály, ktoré vám navyše pri rekonštrukcií ušetria nemalé peniaze. Jedným z nich je kvalitné linoleum skrývajúce viacero výhod. Okrem ceny je to veľmi rýchla a jednoduchú pokládka, praktická údržba, vysoká životnosť či možnosť vyhotoviť podlahu v širokom spektre odtieňov. Na výber je nespočetné množstvo farieb a povrchových textúr, z ktorých si zaručene vyberiete.

Okrem linolea vám ponúkame PVC podlahy, ktoré predstavujú naozaj zaujímavé a nie tak tradičné riešenie v bežných domácnostiach. PVC podlahy spájajú vlastnosti a jednoduchosť linolea so vzormi ostatných materiálov používaných na realizáciu podlahy. Pri výbere PVC podlahy s motívmi dreva či bežnej dlažby prakticky na pohľad nespozorujete žiaden rozdiel medzi PVC a týmito drahšími materiálmi na používanými na výstavbu podlahy.

 

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.