Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 18 august 2019

Splňte si sen a leťte do USA

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS utorok, 15 september 2015 20:12

Snom mnohých z nás je cestovať za veľkú mláku do Spojených Štátov Amerických. Dnes si ho však môže splniť takmer každý. Stačí si len našetriť dostatok financií, poprezerať aktuálnu ponuku výhodných leteniek, naplánovať trasu cesty a môžete vyraziť.

Úplne prvým krokom pri plnení si malého amerického sna je kúpa letenky. Zarezervujte si letenku v dostatočnom predstihu, kedy môžete na letenke ušetriť až stovky eur. Do USA sa najbližšie k nám priamo lieta z viedenského Schwechatu, no nebráňte sa ani letom na prestup. Tie vás totiž často môžu vyjsť ešte lacnejšie.

Uprednostnite bezproblémové aerolínie

Dávajte si však obrovský pozor, akou spoločnosťou letíte. Transkontinentálne lety väčšinou ponúkajú len obrovskí leteckí prepravcovia, no aj medzi nimi sa nájdu tí, ktorých služby nie sú práve najlepšie. Pozor najmä pri otvorených letoch, kedy si môžete vybrať dátum odletu aj po kúpe letenky. Vtedy sa často stáva, že vás jednoducho vo vami želaný deň neodbavia, v tom horšom prípade sa to dozviete až pri kontrole na letisku. Obdobný prípad sa vám však nemôže stať pri využití služieb tých najlepších aerolínií. Letenky American Airlines garantujú bezproblémové cestovanie od jeho začiatku, až po úspešné dorazenie do vášho cieľa.

 

Vysoký komfort v American Airlines

American Airlines vám už v ekonomickej triede poskytujú obrovský komfort, aký vám low cost prepravca neposkytne ani v tej najdrahšej letovej triede. Súčasťou obrovského balíčka je pohodlné ergonomické sedadlo, osobný televízor, možnosti nabíjania vášho telefónu USB a kompletné menu v cene letenky.

Leťte do USA cez Washington

Ak letíte do USA, výborným napojením na Európu disponuje hlavné mesto. Letenky do Washingtonu sú navyše o niečo lacnejšie, pretože letisko sa nachádza 42 kilometrov od mesta. Táto vzdialenosť je relatívne vysoká, no vďaka výbornému dopravnému napojeniu na centrum ju prakticky nebudete poznať. Necelá hodinka cestovania navyše vám však určite stojí za ušetrené peniaze.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.