Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 25 august 2019

Doplnkové kúrenie a regulácia teploty ušetria značnú časť z rozpočtu na vykurovanie

Zverejnené v BÝVANIE utorok, 15 september 2015 20:33

Vykurovanie si každoročne odkrojí naozaj veľkú časť z rodinného rozpočtu. Príležitosť na šetrenie sa však naskytuje práve v tomto období, keď naše príbytky ešte netreba naplno kúriť, len jemne prekurovať. Vtedy je ideálne využívať krby alebo kachle, ktoré vám sprostredkujú výraznú úsporu financií.

Účinnosť krbových vložiek až do 85%

V prípade krbov však zabudnite na otvorené ohniská, ktorými teplo utekalo doslova hore komínom. Dnešné krbové vložky dokážu spotrebovať až 85% z výhrevnosti paliva a plnohodnotne tak vykúriť obývaciu miestnosť, kuchyňu a izby, v ktorých sa nachádzajú prieduchy. Vysoká účinnosť je podmienená uzavretím zdroja tepla v krbovej vložke, ktorá vyhrieva studený vzduch prichádzajúci z jej spodnej časti. Ten sa nahrieva priamo v krbovej obostavbe z tepla sálajúceho z vložky, následne stúpa už ako teplý nahor a cez prieduchy vystupuje do miestnosti, ktorú ohrieva. Dnes aj lacné krby dostupné za niekoľko stoviek eur dokážu bežnej domácnosti práve v prechodnom období ušetriť naozaj hodnotnú čiastku.

 

Kachle a ich výhody

Dnes sa okrem krbov dostávajú do popredia aj kachľové pece, ktoré v niektorých prípadoch dokonca úplne nahrádzajú systém centrálneho vykurovania. Dajú sa totiž napojiť aj na radiátory, čím nahrejú celý obeh vody v menšom dome. Od krbov sa kachle odlišujú niekoľkými základnými vlastnosťami. Jednou z nich je už samotná inštalácia – kúpte si kachle, postavte ich do priestoru, napojte na komín a môžete nimi kúriť. Ďalšou výraznou odlišnosťou je tvorba tepla. Kým krby tvoria konvekčné teplo nahrievaním vzduchu, kachle miestnosť ohrievajú sálavým teplom, ktoré môžeme definovať ako istú formu žiarenia. Keďže nedochádza k výraznému pohybu vzduchových hmôt a premiestňovaniu prachu, kachle sú priam ideálne do domácností s alergikmi. Obrovskou výhodou je nízka frekvencia prikladania a naozaj dlhá doba, počas ktorej kachle ostávajú nahriate.

Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek systém vykurovania či doplnkového kúrenia, nezabúdajte na kontrolu teplôt. Ponuka teplomerov obsahuje aj špeciálne zariadenia, ktoré snímajú teplotu v priestore a práve na základe nej následne upravujú prívod vzduchu do zariadenia, a tým produkciu ďalšieho tepla. 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.