Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 04 júl 2020

Dajte si záležať, aby okolie vášho domu vyzeralo naozaj pôsobivo

Zverejnené v BÝVANIE utorok, 15 september 2015 20:50

Záhrada a ostatné priestory v okolí našich domov sú vizitkou každého z nás. Určite chceme, aby vyzerali pôsobivo a robili o nás výborný dojem. Aj preto si dajte záležať, aby všetko vyzeralo tip-top z diaľky, aj z detailného pohľadu.

Stavte na prírodný kameň

Veľmi obľúbený prvok na zatraktívnenie záhady je prírodný kameň. Ním do nej vnesieme kus prírody, ktorý práve do okolia domu neodmysliteľne patrí. Kameň je možné využiť rozmanito. Jednak ako obkladový materiál na základ domu, na vybudovanie rozličných múrikov, gánkov, altánkov, ale napríklad aj na tvorbu záhradnej skalky. Krajšie kúsky výborne vyznejú aj len tak voľne uložené na trávniku, prípade usporiadané do zaujímavých obrazcov.

 

Prečo je travertínový obklad taký populárny?

Frekventovane používaným kameňom v slovenských záhradách je travertín. Dôvodov jeho vysokej obľúbenosti je hneď viacero. Tou hlavnou je vysoká tvárnosť, vďaka čomu sa z neho môže vybudovať akýkoľvek kvalitný travertínový obklad plotov, rozličných múrov, no dokonca aj celých budov. Veď aj svetoznáme stavby si prepožičali jeho šat, keďže už z diaľky pôsobí naozaj luxusne. Veľmi často sa z travertínu zhotovujú aj terasové dlažby či dokonca vnútorné dlažby, a to vďaka priam prenádhernej textúre. Travertín je totiž forma mramoru s mnohými prísadami, a preto ponúka viaceré odtiene prechádzajúce od bielej až po tmavo hnedú. Dokonca aj na jednom kuse obkladového kameňa.

Nezabúdajte doladiť detaily na garáži

Samozrejme, pri dolaďovaní vzhľadu okolia domu nesmieme zabúdať ani na garáž, ktorá je jeho významnou súčasťou. Na tú svoju preto rozhodne použite atraktívne garážové dvere v odtieni, ktorý dokonale ladí s fasádou domu či napríklad kamenným obkladom. Dnes však na ich zaobstaranie nemusíte vynakladať obrovské peniaze. Lacné garážové brány sú dostupné už od sumy približne 300 eur, navyše v atraktívnom šate a s viacerými technickými vychytávkami.

 

Napíšte komentár

 


 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.

 


 

Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.