Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 17 júl 2019

Užívajte si maximálne pohodlie pri sprchovaní

Zverejnené v BÝVANIE utorok, 15 september 2015 20:58

Sprchovanie nie je len bežný denný očistný rituál, no zároveň príjemná relaxácia v prostredí vody. Ak si chcete počas sprchy naozaj oddýchnuť a užívať si maximálne pohodlie, musíte na to myslieť už pri budovaní vašej kúpeľne.

Sprchovací masážny box vám poskytne dokonalú masáž

Sprcha spojená s príjemnou masážou – pre mnohých ideálna predstava krátkej večernej chvíle venovanej samému sebe. Práve to si môžete dopriať pri sprchovaní sa v sprchovacom boxe. Ten sa od bežných kútov odlišuje hneď  v niekoľkých zásadných veciach. Moderné masážne sprchovacie boxy sú nielen väčšie, no okrem samotnej sprchovacej hlavice obsahujú aj niekoľko masážnych panelov, ktoré vás vymasírujú ako certifikovaný masér. Navyše, masáž v spojení s príjemne teplou vodou uvoľní stuhnuté svalstvo a často vás zbaví aj nepríjemných bolesti. Na sprchovací box si však v kúpeľni musíte vyčleniť väčšiu plochu a pripraviť náročnejší systém vodoinštalácie v závislosti od konkrétneho výrobku. Vybrať si môžete ako tradičné boxy s nízkou vaničkou, tak aj veľké boxy, ktoré plnia funkciu vane aj masážneho sprchovacieho kútu naraz.

 

Masáž počas sprchy aj v prípade, že rozloha kúpeľne nedovolí umiestniť celý box

Ak si z priestorových dôvodov nemôžete dovoliť do kúpeľne umiestniť celý masážny box, môžete si vlastný vytvoriť aj sami. Ideálne je, ak si vybudujete klasický murovaný sprchovací kút, pripravíte dve napojenia na vodovod, pričom na jedno napojíte sprchu a na druhé masážny panel. Takéto riešenie vám síce neponúkne rovnaké pohodlie ako originálny sprchovací masážny box, no vzhľadom na podmienky to určite prežijete. Z dôvodu vysokého tlaku vody z masážneho panelu však musíte na murovaný kút upevniť kvalitné a nové sprchové dvere s dokonalým tesnením.

Sprchové dvere sú však dostupné v mnohých prevedeniach. A to ako klasické zalamovacie, posuvné či otváracie sprchové dvere. Z dôvodu vysokých nárokov na tesnenie vám však odporúčame posledné menované dvere, keďže tie ich poskytujú na najvyššej úrovni. Aj vďaka nimi si budete môcť užívať dokonalé pohodlie pri sprchovaní, aj keď rozloha kúpeľne nedovolí mať v nej originálny sprchovací masážny box.

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.