Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 14 október 2019

Pripravte sa na začiatok vykurovacej sezóny. Už je doslova za našimi dverami!

Zverejnené v BÝVANIE štvrtok, 17 september 2015 21:55

Nikto z nás nemôže akokoľvek ovplyvniť teplotu počasia. Tá bohužiaľ padá stále dolu a vykurovacia sezóna sa blíži naozaj rýchlym krokom. Sychravé počasie už dokonca veľké percento domácností prinútilo vykurovaciu sezónu zahájiť. Skorší začiatok vykurovacej sezóny má za následok samozrejme oveľa väčší odber elektriny, plynu alebo väčšiu spotrebu tuhých palív. Logicky s väčšou spotrebou palív idú ruka v ruke aj oveľa vyššie výdavky za vykurovanie. Nikto z nás nechce platiť viac, ale ako tomu môžeme zabrániť?

 

Riešenie? Nepustiť teplo nikdy von!

Najmä staršie stavby trpia jedným obrovským nedostatkom. Teplo, ktoré má miestnosť zohriať, vďaka nedostatočnej izolácii uniká takmer bez akéhokoľvek úžitku. Najčastejšími dôvodmi úniku tepla sú staršie okná a obvodové muriva. Možno ale ani neviete, že najčastejšie uniká teplý vzduch vaším stropom. Jedná sa o základný fyzikálny jav, kedy teplý vzduch je samozrejme ľahší a stúpa hore. Pokiaľ nie je strop alebo strecha dostatočne vybavená, aby týmto únikom zabránila, teplý vzduch uniká takmer bez akéhokoľvek úžitku. Aké je teda účinné riešenie? Stačí včas zatepliť podkrovné priestory a máte vyhrané.

 

 

Ešte nemusí byť neskoro

Je pravdou, že väčšina druhov tepelných izolácií rodinných domov so sebou prináša určité komplikácie. Jedná sa o obrovský stavebný zásah, pri ktorom vzniká mnoho neporiadku, pri dome sa pohybuje partia montážnych robotníkov a naruší sa chod celej domácnosti. Väčšina druhov izolácií stropov takéto nevýhody prináša. Jeden systém je ale veľkou výnimkou. Takmer nespoznáte, že nad vašimi hlavami prebieha proces zateplenia striech alebo stropov. Jedná sa o dômyselný systém fúkanej minerálnej izolácie MAGMARELAX®.

 

Jednoduché a vysoko účinné

Ak sa detailnejšie pozriete na realizáciu a aplikáciu práve tohto druhu minerálnej izolácie, zistíte jej prednosti. Otvory na izolovanie dutín postačí aj malé s celkovou šírkou 30 až 40 cm. Vlna sa fúka podľa normy, zvyčajne do výšky 15 až 30 cm. Možno fúkať do vzdialeností až 100 m od aplikačného zariadenia a do výšky viac ako 20 m. Medzi typické príklady riešenia patrí kvalitná izolácia striech, kde je dutý strop, ploché pultové strechy, väzníkový strop či neprístupné povaly. Ďalšie rozsiahle využitie technológie fúkanej izolácie je pri zateplení starších rodinných domov so sedlovou strechou a drevenou konštrukciou stropu. Z nákladného auta sa pomocou silnej hadice a ventilačného stroja nafúka vata do izolovaného priestoru. Pri aplikácii nevzniká odpad ani žiadne zvyšky izolácie. Všetko prebieha bez hluku a neporiadku, za plnej prevádzky domácnosti. Všetko je hotové za pár hodín.

 

Vysoká účinnosť a oveľa zdravšie prostredie

V systéme MAGMARELAX® nájdete aj minerálnu izoláciu MAGMARELAX® ECO, ktorá je vyrobená na báze sklených vlákien. Neobsahuje žiadne ropné spojivá a vďaka tomu je snehovo biela. Systém MAGMARELAX® ECO je plne hypoalergénny, a je preto ideálny do rodín s deťmi. Myslíte si, že účinnosť izolácie, ktorá je tak rýchlo a bezproblémovo hotová, bude príliš malá? Ste na veľkom omyle. Pri správnej voľbe materiálu a firmy, ktorá aplikáciu vykoná, môžu úspory na vykurovanie dosahovať dokonca až 30% zo súčasných nákladov. Presne také výsledky dosahuje aj systém MAGMARELAX®. Špecialistom na aplikáciu tejto izolácie je firma IP Polná, ktorá má za sebou viac ako 18.000 realizácií a 20-ročnú skúsenosť.

Viac informácií o tomto systéme MAGMARELAX a referencie o spoločnosti nájdete na www.mojeizolace.cz alebo na telefóne 800 100 533.

Získajte skvelú zľavu len pre Vás 20% na jednotkový systém MAGMARELAX!

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.