Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 20 november 2019

Košieľky s krátkym rukávom a aktuálne trendy v obliekaní spodnej bielizne

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA streda, 23 september 2015 21:23

V minulosti sa naše babičky vo chvíľach svojho najlepšieho veku nemohli pre svojho partnera pripraviť s takou gráciou ako dnešná moderná žena. Ako náhle otvoríte pomyselné dvere a vstúpite do sveta modernej ponuky dámskej spodnej bielizne, ihneď pochopíte, že sa nachádzate v kraji nikde nekončiacich možností a splnených prianí. Dámske spodné prádlo nie je len o nohavičkách alebo tangách prípadne podprsenkách. Pri návšteve internetovej predajne Daniela prádlo pochopíte, že dnešná moderná žena má možností na celý svoj život. Takpovediac v jednom okamihu sa z vás môže stať roztomilá lolitka a na druhú stranu rebelujúca nezbednica so štipkou vyzývavého vzhľadu. V tejto oblasti záleží len na vás, akým smerom sa chcete a nakoniec aj vydáte.

Košieľky s krátkym rukávom lahodia oku aj telu

Košieľky s krátkym rukávom sú jasným príkladom toho, že kvalitne vyrobená a strihaná spodná bielizeň nemusí vždy vyzerať ako typická spodnú bielizeň. Košieľky s krátkym rukávom mnohokrát pripomínajú skôr nočnú bielizeň v tom najlepšom slova zmysle.

Návrhári pri zhotovovaní svojich unikátnych modelov nezabudli na eleganciu, zmyselnosť ani štipku erotického iskrenia. Ako náhle zmiešame všetky tieto substancie do jedného celku, získate kvalitné a zároveň šmrncovné modely aktuálnej doby aj pre tie najnáročnejšie ženy.

 

Provokatívne priehľadné košieľky

Internetová predajňa Daniela prádlo sa stáva takým malým prístavom s prídavkom pestrého výberu tých najlukratívnejších modelov. Erotické košieľky sa nájdu aj tejto oblasti, čím sa ukojí dopyt mladých a všetkých ostatných odvážnejších dám hľadajúcich trochu provokatívnejšie modely.

Rozhodnúť sa môžete napríklad pre priehľadné košieľky a dopriať tak nielen svojmu spánku, ale aj partnerovi to najlepšie z vlastného tela. V tejto kategórii nájdete ako klasické, tak aj netradičné modely. Taktiež si môžete vytvoriť svoj vlastný set podľa konkrétnejšieho zamerania v kombinácii s tangami a nohavičkami.

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.