Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 20 jún 2019

3 zaručené tipy, ako zažiť rozkoš!

Zverejnené v SEX a VZŤAHY štvrtok, 24 september 2015 20:04

Máte problémy v sexuálnom živote? Prestaňte sa trápiť a začnite ich riešiť. Prinášame vám hneď 3 zaručené tipy, ako oživíte vás sexuálny život a opäť si vychutnáte maximálnu rozkoš!

1. Sex musí mať štýl

Aby bol pôžitok zo sexu intenzívny, musí mať sex štýl. Veľkú úlohu hrá atmosféra miesta. Pohrajte sa preto s výzdobou spálne či iného miesta, kde si budete so svojim partnerom užívať. Veľa dokáže urobiť napríklad osvetlenie. Svetlo by malo byť tlmené a najlepšie červené, pretože červená farba ako je známe navodzuje pocit vzrušenia a podporuje k výkonu. Ako intímne osvetlenie vytvoriť? Úplne jednoducho - cez lampičku stačí prehodiť priesvitnú červenú látku. Chýbať by nemali ani sviečky. Ich svetlo navyše pridáva na kráse. Nezabudnite ani na vôňu - izba by mala voňať po vanilke či škorici.

2. Pomôžte si afrodiziakami

Ak chcete navodiť maximálne vzrušenie, využite afrodiziaká. Pomoc nájdete v prírode - existuje celý rad potravín s afrodiziakálnymi účinkami, z ktorých môžete pripraviť napríklad super večeru. Medzi tieto potraviny patria: orechy, špargľa, morské plody, ryby, ustrice, figy a iné. Pomôcť vám môže aj alkohol - dajte si ale pozor, aby ho nebolo príliš.

 

3. Prípravky áno!

Niekedy sa môže stať, že aj napriek snahe nebude prežitok zo sexuálneho styku taký, aký by ste si priala. Na vine totiž môže byť aj vaše psychické rozpoloženie, hormóny či zdravotný stav. Tieto faktory možno tiež ľahko ovplyvniť. Pomôže k tomu napríklad prípravok Clerex, ktorý obsahuje látky pozitívne pôsobiace na ľudský organizmus. Sú to látky, ktoré pomáhajú zvýšiť sexuálnu túžbu a súčasne aj sexuálny zážitok. Prípravok vyrába česká firma NutriCzech vo variante pre ženy aj pre mužov. Viac sa o lieku dozviete na www.clerex.cz.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.