Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 25 august 2019

Chcete štýlové vybavenie do svojej chalupy, ale neviete kde hľadať?

Zverejnené v BÝVANIE piatok, 25 september 2015 21:42

Kúpili ste si krásnu chalupu v príjemnom prostredí rekreačnej oblasti? Chcete, aby príjemným dojmom pôsobil nielen exteriér chalupy a príroda, v ktorej sa nachádza, ale aj samotný interiér? Možno máte predstavu, že interiér svojej chalupy necháte vybaviť dobovým nábytkom a štýlovými dekoráciami a predmetmi, ale v tom prípade môžete naraziť na problém. Kde také vybavenie nájsť?

Ako a kde hľadať?

Väčšina obchodov s nábytkom a vybavením interiérov má vo svojom sortimente zastúpené predovšetkým moderné druhy nábytku a dekorácií. Môžete vyskúšať napríklad bazáre. Bazáre nábytku občas skrývajú doslova poklady. Problémom ale je, že bazáre neponúkajú ucelené série vybavenia, ale len niekoľko kusov. Zladiť jednotlivé druhy starého dobového nábytku nie je vôbec jednoduché. Veľmi ľahko sa môže stať, že interiér môže pôsobiť nesúrodým dojmom a kaziť celý vzhľad. Vybavenie interiéru chalúp je veľmi špecifickým odvetvím interiérového návrhárstva a je k nemu potrebné naozaj veľké množstvo skúseností a poznatkov.

 

Chcete dokonalosť? Obráťte sa na profesionálov!

Ak naozaj túžite po dokonalom vzhľade interiéru chalúp, rozhodne nie je hanba, keď sa obrátite na profesionálov. Aj v tejto oblasti možno totiž na slovenskom trhu nájsť špecializovanú spoločnosť. Na vybavenie chalúp dobovým nábytkom sa napríklad sústredí spoločnosť Roubenky Roubal. Firma Roubenky Roubal je stavebnou spoločnosťou zameranou na výstavbu a realizáciu klasických drevených stavieb. V ponuke spoločnosti teda nájdete výstavbu dreveníc, polozrubov, zrubov a mnohých ďalších stavieb z masívneho dreva. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v tejto oblasti ponúka firma aj niektoré nadštandardné služby. Medzi tieto služby patrí práve možnosť návrhov štýlových interiérov dobovým vybavením. Špecialisti spoločnosti pripravia na základe parametrov daného interiéru a požiadaviek zákazníka niekoľko kompletných variantov riešenia vzhľadu daných miestností. Návrhy v sebe spájajú podlahy, nábytok, dekorácie, schody, proste sú komplexné. Vy sami si vyberiete, ktorý z návrhov sa vám páči najviac a spoločnosť sa potom postará aj o realizáciu priestoru, presne podľa vybraného návrhu.

 

 

Detailné informácie nájdete na www.roubenkyroubal.cz.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.