Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 25 máj 2019

Košieľky s dlhým rukávom ušité zmyselnou ihlou

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA piatok, 02 október 2015 15:14

Otvorte svoj šatník a nahliadnite do oblasti spodnej bielizne. Určite nájdete nemalé množstvo dámskych nohavičiek, podprseniek. Možno sa objavia nejaké pančuchy z tradičného obchodného reťazca. A čo keď sa zameriate na dámske košieľky? Máte vôbec nejakú alebo na túto oblasť zabúdate a vo svojej podstate vôbec nechápete prečo? V prípade, že ste si už dlho neurobili ničím radosť, zamerajte sa na dámske košieľky s dlhým rukávom a objavte v týchto modeloch tú pravú zmyselnosť, ktorú oceníte nielen vy, ale aj váš intímny partner. Nechajte sa pozvať na nezáväznú výpravu s dobrodružným nádychom a prijmite pozvanie do virtuálneho miesta s názvom Daniela prádlo. Nájdete tu výhradne moderné dámske prádlo za lichotivé ceny.

Košieľky s dlhým rukávom aj pre vás

Košieľky s dlhým rukávom majú svoje osobité čaro, ktoré u iného typu dámskej bielizne skrátka nenájdete. Dlhý rukáv je jednoznačne osobitým oznámením vašich aktuálnych prianí a túžob. Košieľky s dlhým rukávom sú oproti ostatným košieľkam oveľa viac elegantnejšie a nepôsobia až tak prvoplánovo.

Presvedčte sa sami návštevou predajne Daniela prádlo a pozrite si najpredávanejšie modely na slovenskom trhu. Tento typ košieľok dodáva všetkým svojim nositeľkám nutnú dávku odvahy, sebavedomia a práve z týchto dôvodov pristane všetkým bez ohľadu na typ postavy alebo snáď vek.

Košieľky s dlhým rukávom pre jesenné i zimné večery

Letná sezóna nie je trvanlivou prírodnou ponukou. Naša planéta sa každoročne ochladzuje a my sa zrovna nachádzame v oblasti, keď sa snehové fujavice stávajú tradičným doplnkom zimných mesiacov. Dámske košieľky s dlhým rukávom sa tak hodia aj do týchto mesiacov, kedy hľadáte oporu vo svojom oblečení s ohľadom na hrejivosť.

Tento typ dámskej spodnej bielizne je vyrábaný z tých najkvalitnejších materiálov, preto sa pohodlne nosí a navyše je mu prepožičaná dlhá životnosť. Ku košieľkam je možné dokúpiť kvalitné tangá alebo nohavičky a vytvoriť si tak senzačný a predovšetkým unikátny set.

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.