Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 20 január 2020

Mikiny a tričká s neopozeraným štýlom

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA štvrtok, 08 október 2015 11:39

Nájsť v dnešnej dobe štýlovú mikinu alebo tričko navrhnuté podľa aktuálnych trendov nie je až tak jednoduché. Najskôr musíte vyhľadať nevšedného výrobcu, a to najlepšie na samotnom konci vášho mesta, kde si jeho predajne nevšimne nikto iný okrem vás. Nie, na túto nevšednú stratégiu radšej rovno zabudnite a prejdite k ideálnemu riešeniu vášho aktuálneho problému. Tričká a mikiny s potlačou dokážu oveľa viac, než obyčajné jednofarebné odevy. Urobte si na malý moment čas a prijmite pozvanie na nahliadnutie do virtuálneho priestoru Geekshirts, kde nájdete obrovskú ponuku najrôznejších motívov od seriálových postáv až po úplne originálne a predovšetkým vtipné hlášky. Motta pre komunity a rázne pomsty vašim rivalom.

 

Mikiny s potlačou

Mikiny s potlačou sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu podľa najnovších technologických postupov. Vďaka tomuto serióznemu prístupu získate nielen originálnu mikinu, ktorú len ťažko nájdete vo svojom okolí, ale taktiež aj plnohodnotné oblečenie s dlhou životnosťou. Urobte radosť sebe a ostatných zabavte.

Výber je naozaj široký. V ponuke sú obľúbené seriálové postavy, ale aj počítačové hry alebo aktuálne veľmi sledovaný zombie kult. Mikiny sú navyše príjemnou súčasťou jesenného i zimného šatníka, kedy nám počasie toľko nepraje. Poďme sa spoločne pozrieť na mikiny s vtipným sloganom či motívom.

 

Tričko s vtipnou potlačou

Už vás niekedy napadlo, že by aj vaše tričko s potlačou mohlo hovoriť k okolitým ľuďom, čo vás náhodne stretnú na zastávke, úrade alebo obchode? Nechajte svoje oblečenie prihovárať sa a venujte sa len reakciám bezprostredného okolia. Tričká s vtipnou potlačou patria do mimoriadne obľúbenej kategórie, ktorá je vyhľadávaná samotnými klientmi.

Napríklad tričko s vyobrazením ananásu, kde nájdete citlivo zakomponovaný slogan medzi riadkami - KISS MY ananASS. Koľko možností ako poslať niekoho do hája ešte existuje? Využite tieto unikátne motívy a doprajte si trochu zábavy pri sledovaní ľudí, ktorí neodolali a prečítali si vaše motto.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.