Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 04 júl 2020

Moderné obrazy v modernom interiéri

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 12 október 2015 10:40

Obrazy sú súčasťou moderných interiérov, avšak trošku zmenili svoju podobu – moderný interiér si totiž prirodzene pýta moderné obrazy. Najčastejšími motívmi sú veľkomestá, abstraktné hry s farbami alebo čoraz populárnejšie obrazy z fotografie vytlačené na plátne.

Rozličné obrazy miest

Obrazy s motívom mesta majú svoju vlastnú atmosféru, ktorá sa vynikajúco hodí do všetkých moderných interiérov, teda aj do pracovní alebo veľkých konferenčných sál. Veľká miestnosť si pokojne zaslúži rozmernejší panoramatický obraz veľkomesta ako je New York alebo Manhattan. Tieto obrazy nepôsobia rušivo, práve naopak – vnesú serióznosť, decentnosť a vyzdvihnú ostatné moderné prvky v interiéri.

 

Do menších miestností (napríklad kancelárie) zvoľte jednoduchšie motívy miest, resp. častí miest – úzke uličky, nostalgické čiernobiele scenérie parkov, a pod.

 

Abstraktné obrazy

Do kategórie moderných obrazov neodmysliteľne patria abstraktné obrazy, ktoré sa hrajú s farbami, čím sa vytvára zaujímavý motív. Zvoliť môžete jemnejšie farby, alebo naopak osviežiť interiér ostrejšími motívmi vo výraznejších farbách, nech je obraz dominantou. Abstraktné obrazy môžu byť odvážnejšie, pestrejšie, dynamickejšie – osviežia miestnosť, dodajú pozitívnejšiu energiu.

Obrazy z viacerých dielov

Populárne sú viacdielne obrazy, ktoré v konečnom dôsledku dávajú ucelený celok. Spočiatku sa používali najmä v priestrannejších interiéroch, no dnes nájdeme obrazy z viacerých dielov aj v menších miestnostiach. Platí jednoduché pravidlo: väčší priestor = obraz s väčšími dielmi a menší priestor = obraz zložený z dielov menších rozmerov.

 

Pokiaľ ide o vyobrazený motív, neexistuje univerzálna rada. Obyčajný zarámovaný obraz s kvetinami je v modernom interiéri fádny, no ak si zaobstaráte viacdielny obraz s motívom kvetov, fádnosť sa úplne stratí. Pri týchto obrazoch si teda môžete dovoliť aj motívy, ktoré by inak boli nudné a nezaujímavé. Spravidla sa najčastejšie kupujú abstraktné motívy (geometrické obrazce, pestrejšie neucelené tvary) a motívy prírody (motýle, kvetiny, lesné zátišia).

 

Tieto moderné obrazy sa vešajú na stenu v rôznych rozstupoch a výškach, vďaka čomu už nepotrebujete žiadne ďalšie, doplnkové obrazy.

Napíšte komentár

 


 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.

 


 

Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.