Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 január 2020

Náramkový ošiaľ stále pretrváva

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA pondelok, 12 október 2015 11:20

Náramky predstavujú jeden zo základných doplnkov k našim outfitom. Poskytujú príležitosť na dokonalé zladenie a skombinovanie detailov na oblečení so šperkami či bižutériou. Trh nám v súčasnosti ponúka mnohé prevedenia náramkov na ruku, a to najmä pre dámy. Ktoré z nich sú v súčasnosti trendy a mali by ste ich mať vo svojej výbave doplnkov určite aj vy?

 

Kožené náramky sú stálicou na trhu

Dámske náramky môžu byť vyrobené z rôznych materiálov. Od tých drahších z drahých kovov, z rozličných kamienkov či z iných prírodných materiálov. Svoju popularitu si neustále zachováva aj klasika vo forme kože. Jej najväčšou výhodou je vysoká pohodlnosť pri nosení a univerzálnosť, vďaka ktorej kožené náramky jednoducho prispôsobíte ku každému oblečeniu. Hodia sa ako k rifliam a jednoduchému tričku, tak aj k čiernym nohaviciam, k sukni či dokonca ku kokteilovým šatám.

 

Ďalším nesporným plusom tohto typu náramkov je ich cena. V bižutériách či v internetových obchodov ich zoženiete už za pár eur, navyše s vysokou kvalitou prevedenia. Lacné kožené náramky preto nahradia drahé doplnky a stanú sa vašim každodenným spoločníkom.

 

Viete, čo znamenajú farby na shamballa náramkoch?

Obrovským hitom súčasnosti sú aj shamballa náramky na ruku. Tie sú tvorené žiarivými pestrofarebnými kamienkami, ktoré sú navzájom spojené uzlami viazanými starovekou technikou macramé. Shamballa náramky majú na rozdiel od iných nielen estetickú funkciu, ale skrýva sa za nimi aj filozofia a kúsok psychológie. Každá farba má totiž iný význam a hodí sa pre iný typ osobnosti a charakteru.

 

Biely shamballa náramok môže byť symbolom nevinnosti a zároveň je jeho nosenie odporúčané, ak sa chcete dostať do duševnej rovnováhy. Čierny náramok je zas miernym znakom rebélie a zároveň odrazom vysokej vnútornej sily jeho nositeľa. Náramok v červenej farbe skrýva hneď viacero významov, a to vášeň, lásku, dobíjanie energie, ale aj útočnosť. Modrý shamballa náramok je aj napriek skôr pánskej farbe určený pre ženy, pretože táto farba v sebe nesie symboliku nehy, pokoja a uvoľnenosti. Žltý zas môže svojho nositeľa nabiť pozitívnou energiou, zelený navodiť uvoľnenie či dokonca privolať úspech spojený s peniazmi.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.