Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 18 november 2019

Vyzývavé aj elegantné košieľky bez kostíc

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA pondelok, 12 október 2015 22:07

Chcete ohúriť svojho partnera a dokázať nielen jemu, ale aj sebe, že stále viete prekvapiť? Dámske telo je úžasnou prírodnou substanciou, ktorá by nemala byť zbytočne zakrývaná. Dámske spodné prádlo už dávno nie je len o nohavičkách a podprsenkách. Výber je omnoho pestrejší a záleží na každej žene zvlášť, či dá prednosť zložitým modelom, jednoduchej elegancii alebo vyzývavým strihom, ktoré dokážu zdvihnúť pánske libido snáď každému mužovi. Košieľky bez kostíc sú opradené množstvom výhod, medzi ktoré patrí zvýšenie sebavedomia nositeľky. Taktiež sa dajú používať ako zmyselná predohra. Decentne zakryté telo dokáže v partneroch vykresať skutočnú vášeň a túžbu po odkrývaní tých najintímnejších partií.

Košieľky bez kostíc vyzdvihujú ženskú krásu

Ak by sme sa mali zamerať výhradne na dámske prádlo, ktoré vyzdvihuje typickú ženskosť, určite nesmieme zabudnúť na košieľky bez kostíc. Už samotné zastúpenie v rámci rozsiahlosti jedinečných ponúk je dané jasne najavo, po čom ženy túžia. Po jednoduchých modeloch podnecujúcich erotickú fantáziu, ktoré sa navyše príjemne nosia.

Košieľky bez kostíc patria medzi populárne a hojne vyhľadávanú bielizeň medzi ženami bez ohľadu na ich vek alebo typ postavy. Príjemné zaspávanie je základom zdravého života, zakúpte si preto bielizeň, v ktorej sa budete cítiť príjemne.

 

Košieľky z kvalitných materiálov

Košieľky bez kostíc pod zastrešením internetovej predajne sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov, ktoré poskytujú svojim nositeľkám príjemný pocit pri každom kroku alebo otočení. Sú praktické a pohodlné zároveň.

To sú hlavné atribúty, prečo sú medzi ženami natoľko obľúbené. To, že sa v nich páčia aj mužom, je len malým bonusom navyše. Mnoho žien sa pri spaní sťažujú práve na kostice. V niektorých prípadoch môžu tlačiť, preto si zvoľte tento šetrnejší variant.

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.