Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 20 november 2019

Vyber tej správnej kabelky na spoločenskú udalosť

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA štvrtok, 15 október 2015 17:16

Aj pri účasti na spoločenskej udalosti potrebujú mať dámy neustále poruke svoje doplnky. Na ich praktické nosenie a uskladnenie slúži tradičný dámsky doplnok vo forme kabelky, ktorá má navyše veľmi silný potenciál zatraktívniť celkový outfit. Samozrejme len v tom prípade, ak je kabelka na spoločenskú udalosť zvolená správne.

Do spoločnosti nikdy s kabelkou na bežné nosenie

Na začiatok je nutné podotknúť, že na ples, raut či afterparty sa nehodia obrovské kabelky určené na bežné nosenie, ale skôr menšie prevedenia poskytujúce miesto len na to najnevyhnutnejšie, čo žena počas akcie potrebuje. Čím menšiu kabelku zvolíte, tým lepšie. Jednak si zjednodušíte jej nosenie a zároveň sa vyhnete riziku, že taška bude rušiť celkový dojem z vášho výzoru.

Kabelka nemusí za každú cenu ladiť s topánkami

Ideálne je, ak farbu kabelky na spoločenskú udalosť zladíte s topánkami, no nie je to pravidlo. Nemusíte sa báť zvoliť odlišné odtiene, no tie vždy musia so sebou ladiť, prípadne vytvárať kontrast pútajúci pozornosť. Farby na kabelke prepojte napríklad s farbami iných doplnkov alebo v prípade viacfarebných šiat zvoľte jeden z tónov prítomných na tkanine.

Klasika, ktorou nič nepokazíte

Spoločenské kabelky vám ponúkajú množstvo rozličných modelov. Tým azda najjednoduchším sú malé kabelky do ruky s magnetickým patentom na zapínanie a jednoduchým tenkým kovovým ramienkom. Tieto kabelky do spoločnosti sú veľmi univerzálne a dokážete ich pohodlne nájsť v akomkoľvek odtieni a doladiť ich k šatám. Určite nič nepokazíte, ak siahnete po výraznejších kúskoch oživených napríklad štrasom či inými aplikáciami.

K akému spoločenskému oblečeniu je vhodná listová kabelka?

Okrem tradičných mini kabeliek do ruky sú na spoločenské akcie vhodné aj dnes veľmi obľúbené listové kabelky tvaru klasickej obálky. Tu si však dajte obrovský pozor, aby ste to neprehnali s ich veľkosťou a k spoločenskému oblečeniu voľte skôr menšie prevedenia. Rovnako uprednostnite výraznejšie a zdobenejšie listové kabelky a tie fádnejšie využite radšej na bežné nosenie. Listové kabelky sú vhodnejšie k nohavicovým kostýmom či kombinácií elegantnej sukni s blúzkou. Ak do spoločnosti vyrážate v róbe, preferujte skôr vyššie opísaný tip kabeliek.

Máte problém s výberom a kúpou kabelky do spoločnosti? Navštívte obchod Krasavica.sk, kde určite nájdete tú pravú.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.