Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 18 január 2020

Pri kúpe zimnej bundy sa neorientujte len podľa jej vzhľadu

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA štvrtok, 15 október 2015 17:23

Len nedávno sme tu mali leto a už v uplynulých dňoch nás prekvapil nečakaný vpád veľmi chladného počasia. Ak sme túto rapídnu zmenu teplôt podcenili, pravdepodobne sme si navodili nepríjemné prechladnutie. Buďte už na nasledujúcu zmenu počasia pripravení a rozšírte svoj šatník o novú zimnú bundu. Tá sa stane počas zimných dní vašim najčastejším a najpríjemnejším spoločníkom.

Bordová je hitom sezóny

Mnoho ľudí však nevie, ako si vybrať bundu na zimu. Pri kúpe musíme prehodnotiť viacero parametrov, na základe ktorých sa následne rozhodujeme. Tým najzákladnejším pre nás je vkus, pretože rozhodne nebudeme nosiť niečo, čo sa nám nepáči. Taktiež aj módne trendy, základný strih a farba bundy. Muži preferujú skôr tmavšie odtiene zimných búnd, ženy sú odvážnejšie, a preto sa radi odejú aj do svetlých tónov ako biela, smotanová či ružová. Obrovským hitom tejto sezóny je však farba bordová, vďaka ktorej budete za každých okolností in.

Pred kúpou zimnej bundy zhodnoťte účel jej využitia

Na výber zimnej bundy musí vplývať aj účel, na aký ju budeme nosiť. Iné zimné bundy sú totiž vhodné na bežné nosenie, iné zas napríklad na lyžovačku. Pri športových modeloch preferujte skôr funkčné strihy, ktoré obsahujú odvetrávania pod pazuchami či praktickú gumu v oblasti krížov zamedzujúcu prestupu snehu pod bundu. Takáto zimná vetrovka by mala byť ľahšia a tenšia, aby umožňovala lepšiu pohyblivosť. Pri modeloch na bežné nosenie si môžete dovoliť takmer akúkoľvek bundu, ktorá sa vám páči. Uprednostňujte však kvalitné materiály, ktoré vás dostatočne zahrejú, no zároveň ostanú stále priedušné.

Dôležitý je ten správny materiál

Medzi najpopulárnejšie materiály na výrobu zimných búnd patrí fleece. Ten je ľahký, mäkký, veľmi príjemne sa nosí, no najmä, aj počas tuhých mrazov výborne zahreje. Môžete siahnuť buď po bunde vyrobenej len z fleecu, ktorá má najčastejšie charakter kabátu, alebo po prevedení využívajúcom fleece ako podšívku. Zatiaľ čo fleece je mierne premokavý a priedušný, tieto nevýhody odstraňuje softsheel. Zimné bundy zo softsheelu preto využijete nielen počas zimy, ale napríklad aj počas turistiky v chladnejšom počasí v inom období roka. Veľmi moderným materiálom je aj microstretch s výbornými funkčnými vlastnosťami. Veľmi dobre odvetráva vlhkosť, hreje, a to už v tenkej vrstve. Preto sú zimné bundy z tejto tkaniny určené hlavne na športové aktivity.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.