Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 18 január 2020

Krása pre ženy - kde ju nájdete aj vy?

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA štvrtok, 15 október 2015 20:29

Užívate si chvíle, kedy sa cítite naozaj neodolateľná? Rada sa parádite tou najnovšou módou a zároveň sa skrášľujete rôznymi prírodnými produktmi? Potom vás určite zaujme náš skvelý tip na miesto, kde môžete nájsť práve opísaný tovar. Dámska móda spoločne s mnohými doplnkami pre vašu krásu čaká na vaše objavenie v internetovom obchode Krasaprozeny.cz.

 

Trendová dámska móda a množstvo atraktívnych doplnkov

Tento internetový obchod aj vám ponúka obrovskú nádielku módneho dámskeho oblečenia. Nájdete tu vždy aktuálne trendové kúsky, s ktorými budete pôsobiť naozaj vkusne. K dispozícii je množstvo modelov plážových šiat, tuník, topov, legín, nohavíc, sukní, spoločenských šiat či ležérneho oblečenia. Samozrejme, nesmú chýbať ani kúsky, ktoré doladia váš výsledný outfit. Svoju výbavu doplnkov preto za lacný peniaz rozšírite o nový šál, klobúk, no napríklad aj o šperky, hodinky či farebné príčesky.

 

Byť nielen krásna, ale aj zdravo vyzerajúca

Chcete žiť zdravo a zároveň aj zdravo vyzerať? Spoločne s dámskou módou vám internetový obchod Krasaprozeny.cz ponúka aj množstvo produktov, ktoré vám pomôžu vylepšiť váš výzor prírodnou cestou. Zbavte sa nechceného kila navyše, podstúpte detoxikačnú kúru zelenou kávou alebo povedzte zbohom pomarančovej koži na vašich stehnách a vráskam na tvári. Všetko s čisto prírodnými látkami v kombinácií so skvelými technickými pomocníkmi. Internetový obchod navyše neustále rozširuje svoj sortiment o novinky, preto máte zabezpečený aktuálny prísun tých najaktuálnejších spôsobov na odstránenie estetických problémov.

 

Výpredaje a iné akcie

Ktorá dáma by už len nemilovala výpredaje. Práve túto skutočnosť si uvedomuje aj spomínaný e-shop, a preto vám pravidelne prináša neodolateľné výpredaje, vďaka ktorým môžete vyhliadnutú vec získať za zlomok z jej pôvodnej ceny. Veľmi časté sú aj akcie, kedy za objednaný tovar neplatíte žiadne poštovné. Samozrejmosťou je zasielanie tovaru aj na Slovensko, a to denne.

Nakupujte aj vy dámsku módu a iný sortiment tovaru z internetového obchodu Krasaprozeny.cz.

 

 

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.