Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 18 august 2019

10 dôvodov prečo sa v zime oplatí terasový ohrievač

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 19 október 2015 10:38

Zdá sa to byť móda, ktorá možno skoro skončí, ale nie je. Technológie idú dopredu a už aj dnes môžeme kúriť na terase bez toho, aby nás to finančne zruinovalo. Prečo sa ten oplatí vonkajší spotrebiteľský ohrievač?

 

  1. Pretože aj na jeseň alebo cez zimu môže byť posedenie na terase veľmi príjemné. Navyše, príroda vyzerá trochu inak ako v lete a aj čaro je trochu iné.
  2. Dnešné terasové ohrievače sú veľmi výkonné a zároveň aj úspornejšie ako kedysi. Všimli si to aj majitelia reštaurácií a podobných prevádzok, kde sa dá posedieť aj keď sa vonku ochladí.
  3. Ohrievače už nie sú neforemné kusy železa, ktoré sa vám pletú pod nohy. Dnešné terasové ohrievače sú naopak veľmi elegantné, veľmi vkusne nadizajnované, môžete si vybrať kúsok, ktorý presne zapadne do vášho štýlu.
  4. Môžete si vybrať, či chcete ohrievač ako stojan, zavesený, poprípade ako malú okrasnú pec. Fantázii sa medze nekladú.
  5. Väčšina svadieb sa síce koná v lete, ale aj zimné svadby môžu mať krásnu atmosféru. A ani vtedy nemusí chýbať klasický stan pre hostí – vyhriaty ako inak – terasovým ohrievačom.
  6. Je na výber veľa druhov prístrojov. Môžete si vybrať podľa výkonu/výhrevnosti (uvádzanej v kW) alebo podľa prevádzkových nákladov, či podľa doplnkov ako sú bezpečnostné poistky proti prevráteniu, termostat, regulátor výkonu a podobne.
  7. Môžete si vybrať, či chcete spotrebič na elektrinu alebo na plyn. Dopĺňať priebežne palivo alebo sa uspokojiť s nenápadným elektrickým káblom? To je už na vás.
  8. Súčasné ohrievače majú veľmi dlhú životnosť. V nepretržitej prevádzke vydržia päť aj viac rokov. V skutočnosti ich väčšina ľudí používa príležitostne, určite nie v lete, tak nepretržite nikdy nepracujú – čím sa ich životnosť ešte predlžuje.
  9. Ohrievač je ľahko prenosný. Nemusíte ho mať nutne na terase. Ak ho potrebujete inde, niet nič ľahšieho. Využiteľnosť je široká.
  10. Nuž a nakoniec – pretože s ním môžete ohromiť priateľov, ktorí podobnú praktickú hračku ešte nemajú :). Vyhriata terasa je skvelé miesto na večierky alebo oslavy.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.