Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
utorok, 17 september 2019

Deň zostane krásny, aj keď prší

Zverejnené v ZAUJALO NÁS utorok, 20 október 2015 11:05

Ľudia sú rôzni a každý má iné preferencie. Vo všetkom. Napríklad v počasí, ktoré nás ovplyvňuje každý deň a je jedno, kde žijeme. Vraví sa, že ak niet o čom debatovať, hodí sa spomenúť počasie. O tom sa vie rozprávať každý, pretože na nás vplýva každý deň, hodinu aj minútu. Keď je vonku krásne slnečno, láka nás to vonku a málokedy vidno na tvárach ľudí niečo iné, ako úsmev. Preto je leto také obľúbené. Ak aj sem-tam zaprší, chodiť s dáždnikom vôbec nevadí, pretože aj vzduch, aj kvapky sú teplé. Niektorí sú dokonca za malú prehánku radi a vyslovene milujú prechádzať sa v daždi. Či už pod ochranou pršiplášťa alebo nechať sa zmočiť.

 

            Väčšinu roka však nie je užívanie si teplého letného počasia a búrok z tepla, pri ktorých sa dobre zaspáva. Posledné roky je celú zimu a časť jari aj jesene skôr oblačno, dážď a krúpy sú na dennom poriadku a do toho ešte aj nepríjemný studený vietor, ktorý kazí nielen účes, ale aj fúka kvapky dažďa rovno na vás a vaše oblečenie. Keby sa dalo, ani by ste vonku nevyliezli, no bohužiaľ, škola ani práca nepočká. Už keď sa ráno zobudíte a vidíte, že znovu prší, predstavíte si tú úmornú cestu, kedy aj tak nezostanete celkom na suchu. Minimálne topánky budú mokré a špinavé od lístia, ak nenosíte gumáky. Tie sa napriek svojmu boomu u mnohých ľudí ako každodenná obuv neujali.

S veľkými a pevnými dáždniky môžu byť topánky to jediné, čo zostane po pobyte v búrke mokré. Ochránite si účes aj oblečenie. Ak je konštrukcia kvalitná, nevadí ani silný vietor, ktorý tak rád prevracia plášť a láme tenkú kovovú kostru. Aj keď to potom vrátite do pôvodnej polohy, oblúčik už nie je taký pevný, ako predtým. Niet divu, že sú takéto modely potom naozaj len jednorázovky alebo, ak máte šťastie na obyčajnú prehánku bez vetra, na celú sezónu.

 

Investujte do kvality a nezískate iba ochranu pred dažďom, ale páni aj štýlovú bakuľu, bez ktorej sa počas sychravých dní nepohnú ani vtedy, keď je riziko zrážok minimálne.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.