Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 18 september 2019

Pánske spodné prádlo má svoj raj

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA štvrtok, 22 október 2015 21:31

Ešte donedávna bolo pánske spodné prádlo vo veľkom útlaku. Dalo by sa povedať, že návrhári na túto oblasť celkom zabúdali a nevenovali jej žiadnu väčšiu pozornosť. Teda až do tej chvíle, keď sa dostavil príliv dopytu po kvalitnom a plne funkčným prádle, ktoré by nielen fungovalo, ale aj skvele vyzeralo. S týmto pokrokom je úzko spojená aj zvýšená náročnosť samotných žien, ktoré sa dožadujú, aby som ich existujúci alebo potenciálny partneri dokázali do červených komnát vniesť trochu erotickej elegancie. Pravdaže, kde také, moderné pánske spodné prádlo zohnať a nenachodiť hŕbu kilometrov? Jednoducho sa obráťte na obľúbený internetový portál Raj prádla a nechajte sa tunajšou pestrou ponukou doslova očariť.

Boxerky vs slipy

V tejto otázke je veľmi ťažké jednoznačne odpovedať, či sú slipy alebo boxerky lepším materiálom a pohodlnejšou bielizňou na dlhodobejšie nosenie. Odpoveď na túto otázku v sebe ukrývajú samotní zákazníci. Boxerky aj slipy si za niekoľko posledných rokov prešli obrovskými zmenami.

Bolo by teda veľmi odvážne tvrdiť, že by snáď slipy dostali stopku. Naopak sú vďaka svojim novým strihom a elegantným prevedením stále obľúbenejším spodným prádlom pre mužov. Nakoniec záleží len na vás, akému typu spodného prádla dáte prednosť. Dbajte len na použitý kvalitný materiál.

 

Pánske erotické prádlo

V prípade, že hľadáte oveľa atraktívnejšie modely spodnej bielizne, vyskúšajte vykročiť do šteklivej zóny, ktorá sa v tomto raji nazýva erotické pánske spodné prádlo, kde si na svoje príde každý moderný muž aj žena. Môžete túto kategóriu pojať ako zaujímavý tip pre netradičný darček.

Erotické spodné prádlo dokáže navodiť senzačnú atmosféru pre nečakané aj plánované hrátky v partnerskom živote. Jedná sa o skvelú pomôcku, ktorá je kedykoľvek pripravená na použitie. Nahliadnite do rubriky pre dospelých a objednajte si aj vy svoj prvý či ďalší model v rade.

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.