Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
utorok, 17 september 2019

Nechcete stratiť radosť na blížiaci sa deň „D“ Privolajte si na pomoc catering

Zverejnené v RADY NA NEZAPLATENIE piatok, 23 október 2015 10:15

Nebaví vás organizovanie? Hrozíte sa zo všetkých starostí, ktoré na vás spadnú pri plánovaní a samotných prípravách na svadbu alebo inú oslavu? Zahoďte ich za hlavu. Vyberte si spoľahlivé cateringové služby, ktoré vybavia a zariadia všetko za vás.

Aj tomuto sa pri prípravách nevyhnete

Už mesiace pred svadbou alebo oslavou vám budú aj počas noci myšlienky ubiehať práve na starosti, ktoré sa na vás už čoskoro budú valiť naozaj z každej strany. Nestačí len zarezervovať spoločenskú miestnosť, no ak ste nechali všetko na svojich pleciach, pred dňom „D“ sa poriadne zapotíte. Zháňanie a požičiavanie výzdoby, nekonečné nákupy jedla a iného občerstvenia vám ukroja všetok voľný čas a oberú vás o obrovské množstvo energie. Možno dokonca úplne zabudnete na radosť z blížiacej sa svadby alebo oslavy, ktorá by v ideálnom prípade mala príjemne zvyšovať hladinu adrenalínu vo vašej krvi a spôsobovať obrovské nadšenie. No to spoľahlivo prebijú všetky tie starosti. Aj preto skúste porozmýšľať, či vám toto všetko naozaj stojí za to, a úlohy spojené s plánovaním a prípravami neprenechať radšej na catering.

 

Výzdoba, jedlo, občerstvenie, servis - všetko tip-top podľa vašich predstáv

Zamestnanci cateringových služieb s radosťou prevezmú na seba vaše úlohy a zabezpečia, aby boli splnené naozaj na 100% tak, ako ste si to predstavovali. Podľa vašich požiadaviek vyberú tú správnu výzdobu a naaranžujú ju do konkrétneho priestoru naozaj atraktívne. Vďaka nim nemusíte riešiť žiadne nákupy potravín, alkoholu či iného občerstvenia. Stačí len, ak spoločne zostavíte slávnostné menu a dohodnete sa na tom, čo bude umiestnené na stoloch. Žiadne nákupy, varenie ani chystanie drobností pod zub pre hostí. Všetko vrátane prvotriedneho servisu bude uskutočnené v réžii personálu cateringovej agentúry.

Hľadáte osvedčený catering v Bratislave? Chcete, aby počas vašej spoločenskej udalosti bolo všetko tip-top? Zverte jej prípravu do rúk LionCatering.sk. Tento výber zaručene neoľutujete.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.