Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 20 november 2019

Pánska pleťová kozmetika - starostlivosť pre skutočných mužov

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA štvrtok, 29 október 2015 15:21

Výber a nákup kozmetiky je vo väčšine prípadov spájaný s nežnejším pohlavím, ale napriek tomu sa nájdu páni, a našťastie je ich stále viac, ktorí si uvedomujú potreby starostlivosti o svoju pleť. Pokožka mužov vyžaduje pravidelné ošetrenie rovnako ako pleť žien, preto svojim partnerom pomôžte s výberom pánskej kozmetiky. Bez čoho sa muži nezaobídu?

Starostlivosť po holení

Páni tvorstva by vo svojej kozmetickej taštičke mali mať po ruke vždy prípravky na holenie, či už v podobe peny, alebo gélu. Nemenej dôležitá je aj následná starostlivosť po holení, vyskúšať môžete napríklad vodu či balzam alebo krém proti sčervenaniu pokožky. S kvalitnou pleťovou kozmetikou bude holenie príjemnou záležitosťou.

Nepodceňujte prejavy starnutia

Muži v každom veku by mali dbať rovnako o prejavy starnutia pleti, ktoré sa do tváre vrývajú predovšetkým okolo očí, v oblasti úst a krku. Poprední výrobcovia kozmetiky myslia aj na regeneračné prípravky proti starnutiu a vyplnenie prvých vrások. Páni by rovnako tak nemali zabúdať na kvalitný pleťový krém a hydratačný krém na ruky, ktorý ošetrí kožu v okolí nechtov a patrí do povinnej výbavy nás všetkých. Samozrejmosťou by mala byť aj pravidelná manikúra, lebo upravené nechty patria k vizáži elegantného muža rovnako ako dobre padnúci oblek.

Vreckový zastrihávač ako spoločník na všetky cesty

S dokonalou tvárou je potrebné zladiť aj formu vlasov a starostlivosť o uši a nosové dierky. Preto by mužská populácia mala vždy pri sebe nosiť vreckový zastrihávač chĺpkov a podporiť tak bezchybný vzhľad. Pre kompletnú starostlivosť o vlasy kúpte nielen kvalitný šampón a kondicionér, ale ak máte dlhšie vlasy, rozhodne potrebujete aj prípravky na vlasový styling, ako sú gély, laky, tužidlá a stále populárnejšie gumy a pasty na vlasy. Aj páni majú možnosť vyberať z kvalitnej pleťovej kozmetiky, teda žiadne výhovorky a kompromisy v starostlivosti o pleť!

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.