Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 25 august 2019

Erotické kostýmy vnesú do vašej spálne svieži vietor

Zverejnené v SEX a VZŤAHY streda, 18 november 2015 22:19
Pri svadobnom obrade si partneri zvyčajne sľubujú lásku na celý život. A k láske samozrejme patria aj erotické hrátky. Ale čo keď vás obyčajný sex po pár rokoch omrzí? Potom musíte siahnuť po niečom, čo dokáže do vašej spálne aj vzťahu vrátiť to iskrivé erotické vzrušenie, ktoré ste cítili na začiatku.

Viac, než len jedna rola

Erotické fantázie mužov i žien sú veľmi bohaté. Nezáleží na tom, že v reálnom svete majú z doktorov skôr hrôzu, alebo že by ich ani nenapadlo začať zvádzať policajtku vo chvíli, keď im udeľuje pokutu. V prítmí spálne sa môžu všetky fantázie stať skutočnosťou. Stačí im len vhodne pomôcť. Erotické kostýmy s nevyhnutnými doplnkami sú presne tou pravou cestou, ktorá vám pomôže odhaliť ďalší rozmer vašej sexuality.

Na rozohranie tých správnych sexy chutí sú spočiatku najlepšie známe a jednoduché kostýmy, ku ktorým nepotrebujete žiadnu hereckú prípravu. Zahrajte sa napríklad na sexy zdravotnú sestričku, ktorá dokáže vyšetriť úplne všade a vzápätí poskytnúť ten správny erotický liek. Nažhavená servírka či chyžná, ktorá sa najprv nechá ohmatávať a potom všetko dovedie do úžasného konca, tiež nie je na zahodenie. A čo by váš partner asi hovoril na upratovačku, ktorá si zabudla pracovné oblečenie a doma vytiera len v priehľadnej košieľke a tangách?

Už vás nebaví byť milá a pozorná? Tak neváhajte a rozšírte svoju garderóbu napríklad o uniformu policajtky. Zviažte unikajúceho zločinca erotickými putami alebo pokojne svojimi tangami a nechajte ho, aby splnil každé vaše želanie.

Vyskúšať môžete aj hru na nevinnosť. Buďte na chvíľu nachvíľu panenskou študentkou, ktorá by sa rada nechala zaučiť v kúzelnom umení sexu.

 

Stavte na kvalitu

Nič nemôže erotické chvíle pokaziť viac, než nepríjemný zvuk trhania látky. Navyše určite chcete, aby váš kostýmček vydržal viac ako len jednu akciu. Nakupujte preto u overených predajcov, ktorí do svojho sortimentu zaraďujú výhradne kvalitné a perfektne vyzerajúce kúsky.

V e-shope www.daniela-pradlo.sk nájdete pestrú ponuku erotických kostýmov všetkého druhu. Erotické kostýmy sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov a navyše je možné ich ľubovoľne dotvárať. V e-shope nájdete tiež bohatú ponuku podprseniek, nohavičiek a ďalších nevyhnutných kúskov, ktoré môžu vášmu kostýmu dodať nečakaný šmrnc.

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.