Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
utorok, 17 september 2019

Venujte manželovi originálny darček

Zverejnené v RADY NA NEZAPLATENIE štvrtok, 19 november 2015 21:06

Rozmýšľate, čím potešíte svojho manžela tento rok na Vianoce? Je vášnivým poľovníkom alebo si občas oddýchne pri športovej streľbe so svojimi priateľmi? Ak áno, máme pre vás tip na naozaj originálny darček, aký mu pomôže práve pri týchto aktivitách. Objednajte si nočné videnie, ktoré vášho partnera či manžela so záľubou v zbraniach rozhodne poteší.

Pozornosť pre jeho záľubu

Už žiadne ponožky, oblečenie či knižky. Všetko sú to len nudné darčeky, ktoré sú maximálne neosobné a človek sa z nich často teší len zo slušnosti. Buďte pre tento rok naozaj originálna a vymyslite pre svoju polovičku niečo, čo priamo súvisí s jeho záľubou. Pre poľovníkov či mužov, ktorí si to občas rozdajú s priateľmi na hre airsoftu či iných extrémnych zábavách, je ideálnou pozornosťou pod vianočný stromček doplnok, ktorý využijú práve k ich záľube. A to napríklad optika zlepšujúca schopnosť správne zamieriť či rozličné pomôcky zlepšujúce videnie a mierenie aj počas noci.

Ako funguje termovízia

Okrem klasických optických zariadení používaných bežne pri poľovaní či iných formách hobby so zbraňou, ako sú noktovízory, sú na trhu dostupné aj iné, využívajúce rozdielny fyzikálny princíp zobrazenia. Zatiaľ čo noktovízor funguje na princípe zosilňovania zostatkového svetla, termovízia využíva tepelné žiarenia priamo z objektov. Aj preto napríklad pri sliedení na korisť počas poľovania poľovníkovi výrazne pomôže termovízia. Vďaka nej medzi prostredím s prakticky konštantnou teplotou jasne uvidí tzv. teplé objekty – divokú zver.

Termovízie sú dostupné vo viacerých prevedeniach. Jednak je ich možné priamo upevniť na zbraň, no zároveň si zaobstarať termovíznu kameru, ktorou môžete v tme pozorovať celé okolie. Je teda vhodná aj pri hodnotení situácie v poľovníckom revíri z rozhľadní počas nocí.

Termovízie a iné systémy nočného videnia nájdete aj na Nightvision.sk

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.