Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 20 november 2019

Dajte šancu starým veciam – objavte čaro vintage štýlu

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA streda, 25 november 2015 15:39

Myslíte si, že staré veci už nemôžu byť moderné? Veľmi sa mýlite. Vintage štýl, ktorý je hitom tejto zimy, rúca vaše domnienky. Využíva totiž staré, použité, často mierne opotrebované doplnky a dáva im nový život v prostredí súčasného interiéru.

 

Základy vintage štýlu

Vintage štýl si mnohí mýlia s retrom. Zatiaľ čo retro využíva nový nábytok a doplnky, ktoré len vyzerajú staro, vintage ponúka príležitosť pre veci so skutočnou históriou. Najcennejšími a najatraktívnejšími artefaktmi sú preto tie, ktoré majú svoj vlastný príbeh, svoju vlastnú históriu a tiež patričnú mieru opotrebovania. Ak preto máte na povale prachom zapadnuté staré truhlice, šperkovnice, rozličné škatuľky či zrkadlá, zbavte ich prachu a nájdite pre ne miesto vo vašej domácnosti. Na týchto vintage doplnkoch vôbec nevadia estetické nedostatky, ale úplne naopak, práve tie sú dôvodom, ktorý robí tieto veci tak vzácne.

 

Vintage doplnky s charakteristickou patinou

Azda najpoužívanejším materiálom v štýle vintage je drevo. Najatraktívnejšie je samozrejme s charakteristickou patinou, ktorú tvoria všetky odtiene pôvodnej farby napríklad vytiahnutej slnkom. Vintage štýl využíva najmä doplnky v odtieňoch bielej, sivej, hnedej či béžovej, ktoré je ideálne doplniť živšími tónmi, napríklad pastelovými. Okrem toho tiež čipkou, krajkou či trebárs aj typickými tkanými kobercami. Ak ste na vašej povale či u známych nenašli nič, čo by sa mohlo považovať za vintage, nebojte sa ani premeny nových vecí na staré. Túto premenu uskutočníte rýchlo len s použitím správnych farieb, štetca a vlastnej kreativity. S ich pomocou môžete aj na nových veciach vytvoriť atraktívnu patinu.

Objemný náhrdelník ako skvelý vintage doplnok

Urobíte veľmi dobre, ak vintage štýl zaradíte aj do vašich outfitov. Môžete jednak vytiahnuť už nosené kúsky z vašej skrine či zo skrine vašej mamy, alebo oživiť oblečenie použitím vintage doplnkov. Jedným z nich môže byť aj objemný nákrčník, ktorý sa skvele hodí k blúzkam s golierom.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.