Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 20 november 2019

Bezšvové nohavičky sú ako druhá koža

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA utorok, 01 december 2015 22:34
Aj na bielizni, ktorú nemienite ukazovať, záleží. Zvlášť pod priliehavými šatami alebo upnutými nohavičkami sa môže aj ten najmenší prehmat nepekne prejaviť. Vyhnite sa neesteticky vyrysovanej spodnej bielizni a vyskúšajte bezšvové nohavičky.

Nohavičky, ktoré nevidíte

Upnuté oblečenie je sexy. Prirodzene obťahuje zvodné krivky ženského tela bez prvoplánovej vulgarity, ktorú tak často využívajú napríklad majiteľky veľmi hlbokých výstrihov. Pozitívny prvý dojem však ľahko môže pokaziť drobný detail v podobe vykúkajúcej a obrysujúcej sa spodnej bielizne. Samozrejme sa ponúka variant chodenia naostro, ale to nie je praktické, ani príliš pohodlné. Bezšvové nohavičky našťastie majú úplne ten istý efekt.

Bezšvová bielizeň - to už dávno nie sú babičkovské maxi bombarďáky, ktoré na nás hrdo pokukoval z módnych časopisov ešte pred niekoľkými rokmi. Moderné bezšvové nohavičky ponúkajú množstvo rôznorodých variantov - od elegantných vlnovkových strihov, až po praktické zoštíhľujúci modely v mnohých farbách. Stačí si len vybrať tú najvhodnejšiu pre vás.

 

Bezšvové nohavičky pre všetky obdobia života

Spodná bielizeň bez viditeľných švov sa uplatní nielen pri významných spoločenských príležitostiach. Ocenia ju aj nastávajúce mamičky. Hladké, dokonale strihané nohavičky nikde nedrú ani netlačia a starostlivo zvolené materiály navyše odvádzajú prebytočný pot. V kombinácii s pohodlnou bavlnenou podprsenkou nenastanú problémy ani v neskorom štádiu tehotenstva. Je potrebné iba zvoliť elastické materiály, ktoré sa zároveň ľahko udržujú.

Bezšvové nohavičky v zoštíhľujúcim prevedení dokážu vašu postavu tiež skvele vytvarovať. Tie najkomplexnejšie typy končia až pod prsiami, kde ich na mieste udržujú nekĺzavé silikónové prúžky. Už žiadne faldíky vykukujúce v hornej časti trupu, ale iba dokonale vytvarovaná postava. Bezšvové nohavičky sú strihané z jediného kusu látky, vďaka tomu nebudú nepohodlné ani po niekoľkých hodinách nosenia. Stanú sa doslova vašou druhou kožou, ktorú nebudete chcieť odložiť ani večer.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.