Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 20 november 2019

Šperky rozjasnia každý jesenný a zimný outfit

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA štvrtok, 03 december 2015 22:39

S príchodom jesene začali našim uliciam dominovať skôr tlmené farby a rovnaké to bude aj počas zimy. Zelené, šedé alebo čierne outfity však môže nádherne rozžiariť správne zvolený šperk. Inšpirujte sa a zahoďte šeď chladných mesiacov niekam ďaleko!

Kombinujte podľa farieb

Nenechajte sa obmedzovať vysokou cenou šperkov z drahých kovov a stavte radšej na široké možnosti, ktoré ponúka kvalitne spracovaná bižutéria. Každý deň môže vaše pracovné aj voľnočasové oblečenie vyzerať úplne inak!

Podľa starých módnych príručiek sa k šedej či čiernej hodí skoro čokoľvek - ale to platí len o ich základných odtieňoch. Dnešná móda je oveľa viac hravá a hranica medzi jednotlivými farbami nie je zďaleka tak zreteľná, ako predtým. Zatiaľ čo na tmavo sivom tričku sa bude dobre vynímať zlatý aj strieborný náhrdelník, látke plnej moderných lurexových prúžkov by strieborná retiazka skôr uškodila. U výrazných odtieňov sa snažte staviť na kontrasty; tmavo zelená si bude dobre rozumieť so silnou zlatou retiazkou, zatiaľ čo k tmavo modrej sa skôr hodí šperk strieborný.

Kombinovať môžete bez obáv aj zlato a striebro dohromady, stačí, aby boli v rovnakom štýle. Jeden spoločný prvok (napríklad rovnako zafarbený kamienok alebo rovnako tvarované oblúčiky u náramku a retiazky) dovolí kombinovať aj inak nesúrodé kovy.

 

 

 

Bižutéria praje odvážnym kombináciám

Mať rovnakú sadu šperkov prevedenú v zlate aj striebre nie je príliš obvyklé, bráni tomu predovšetkým vysoká cena oboch ušľachtilých kovov. Ak však nakupujete bižutériu, podobné márnivosti si dovoliť môžete. Nemusíte sa báť, že by vaše šperky vyzerali ako lacný šmejd. Luxusná bižutéria v kvalitnom prevedení, ktorú od zlatých či strieborných šperkov nerozoznáte, je dnes oveľa dostupnejšia než predtým.

Bežná bižutéria sa veľmi skoro opotrebuje, šperky od osvedčených predajcov však vydržia oveľa dlhšie. Ich prednosťou je silná pokovovaná vrstva aj kvalitne vykonané legovanie vylepšujúce farbu i celkovú odolnosť výrobku. Spracovaním i jemných detailov sa taká bižutéria vyrovná šperkom z drahých kovov, a to za oveľa dostupnejšie cenu. Elegantne vyzerajú aj moderné šperky z chirurgickej ocele.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.