Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 19 september 2019

Kto robí revitalizáciu a čistenie kobercov v Bánovciach

Zverejnené v BÝVANIE streda, 24 február 2016 11:13

Pre svoju babičku som dlho hľadala kvalitnú firmu, ktorá si poradí s čistením kobercov. Na firmu A SERVIS LIPKA som narazila zhruba po pol roku skúšania rôznych upratovacích firiem, ktoré si mali s čistením kobercov ľahko poradiť... Žiadnej z predchádzajúcich firiem sa to však nepodarilo, takže som hľadala ďalej a ďalej.

Keď som oslovila firmu A SERVIS LIPKA, o strojovom čistení kobercov som veľa nevedela, pretože všetky predchádzajúce firmy používali extrakčné čistenie a my sme doma mali niekoľkokrát požičaný vysávač s podobnou funkciou. Extrakčné čistenie bolo síce dostačujúce pre "domáce" čistenie, ale čo si pamätám, nebolo nikdy tak účinné. Koberce sme museli čistiť vždy niekoľkokrát po sebe, aby sme ich zbavili fľakov. Vo firme A SERVIS LIPKA som prvýkrát videla čistenie kotúčovým strojom. Už na prvý pohľad bol prístroj veľmi ťažký, čo vo výsledku na vlas koberca zapôsobilo úplne skvele. Na koberci neboli vidieť ani roky vyšliapané cestičky a zašliapaná špina.

Zamestnanci firmy boli veľmi príjemní a čistenie vykonali naozaj poriadne. Zamestnanci z predošlej firmy sa neobťažovali vyčistiť koberec okolo múrov a nechali tam 15cm odstup, takže už bol vidieť rozdiel vo farbe koberca. Pracovníci firmy A SERVIS LIPKA vykonali generálne čistenie a koberec bol celý perfektne vyčistený. Dostali z neho všetky fľaky a špinu, ktorú sa nikomu predtým nepodarilo odstrániť, a babička bola veľmi spokojná s ich prácou. Službu čistenie kobercov Bánovce nad Bebravou od firmy A SERVIS LIPKA preto odporúčame všetkým, ktorí chcú mať vyčistený koberec hneď na prvýkrát...

 

 

Metodické vyčištenie a dezinfekcia, môj koberec po babičke opäť zdobí

 

Po babičke som zdedila krásny byt v Bánovciach a v ňom veľa drobností a pamiatok na starých rodičov. Jedným z týchto pokladov bol krásny koberec s orientálnym vzorom, ktorý si pamätám z detstva. Ako deti sme jazdili prstom po vláknach koberca a "vykresľovali" kvety a ornamenty. Dlho som sa rozhodovala, či zašlý a špinavý koberec vyhodiť alebo nie. Predsa len už mal svoje za sebou. Pretože nebol zničený od molí a osnova sa zdala byť v poriadku, rozhodla som sa dať mu ešte šancu.

Oslovila som firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., ktorá sa zaoberá čistením kobercov Bánovce nad Bebravou. Túto firmu som si vybrala náhodne bez odporúčania, iba na základe kladných recenzií na internete. Predovšetkým ma oslovilo, že ručí za svojich zamestnancov, ktorí sú bezúhonní a pracujú vo firme niekoľko rokov, majú teda aj značné skúsenosti. Objednávku a dohodnutie termínu som vykonala telefonicky. Za niekoľko dní u mňa zazvonili dvaja pracovníci a dali sa do práce. Najprv kotúčovým strojom vyčistili celú plochu koberca. Tam, kde bola špina zašliapaná, zastavili stroj a nechali rotovať kefu dlhšie. Na koberci potom zostali chumáčiky bielej peny, ktoré druhý pracovník vysal výkonným vysávačom takmer do sucha.

Zamestnanci upratovacej firmy pracovali veľmi rýchlo, ale dôkladne. Po vyčistení koberec získal späť svoje jasné farby a narovnali sa kobercové vlákna. Navyše je koberec vďaka použitému dezinfekčnému prostriedku bez roztočov, alergénov a nepríjemných pachov. Bola som veľmi prekvapená, ako sa koberec prežiaril. Teraz je môj "nový" koberec krásnou dominantou obývacej izby. S realizáciou a profesionálnym prístupom upratovacej firmy som bola veľmi spokojná. Od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. môžem vrelo odporučiť čistenie kobercov Bánovce a Trenčín. Vynaložené finančné prostriedky dosiahli iba zlomok ceny nového koberca a navyše mi zostala krásna spomienka na babičku.

Napíšte komentár

 • MikeCeary
  MikeCeary
  piatok, 15 september 2017 03:33

  online essay writer loans online

 • Charlesabamb
  Charlesabamb
  streda, 13 september 2017 07:01

  wh0cd8112927 buy tadalafil example

 • JohnCeary
  JohnCeary
  štvrtok, 07 september 2017 13:23

  help me write my essay pay for essay online

 • Bennyunape
  Bennyunape
  nedeľa, 03 september 2017 05:23

  wh0cd200798 tenormin lipitor

 • Alfreddax
  Alfreddax
  piatok, 01 september 2017 22:27

  cialis

 • TracyDasia
  TracyDasia
  piatok, 04 august 2017 11:40

  wh0cd728889 purchase propecia over counter

 • Alfreddax
  Alfreddax
  sobota, 22 júl 2017 03:59

  wh0cd451226 generic cymbalta online purchase flagyl online sinequan paxil insomnia synthroid 150

 • EugeneNeani
  EugeneNeani
  streda, 07 jún 2017 07:11

  wh0cd224022 lisinopril prices prednisolone buy hydrochlorothiazide online ampicillin sodium buy metformin er tamoxifen price furosemide

 • MichaelSix
  MichaelSix
  pondelok, 05 jún 2017 02:06

  wh0cd311770 bupropion Amoxil Antibiotics ivermectin

 • KennethJah
  KennethJah
  nedeľa, 04 jún 2017 17:03

  wh0cd309537 home page


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.