Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 04 júl 2020

Vytvorte si ideálne podmienky pre prácu u seba doma

Zverejnené v BÝVANIE štvrtok, 24 marec 2016 22:19

Púšťať sa do inšpiratívnych a zároveň kreatívnych nápadov z pohodlia domácej atmosféry je v našej spoločnosti stále častejším javom. Moderná virtuálna doba predkladá nepreberné množstvo rozdielnych možností určených na sebarealizáciu a na nájdenie vlastného životného zmyslu s ohľadom na podnikateľské zameranie. Ľudia sú každým dňom online kde diskutujú, zdieľajú, nakupujú a predávajú. Len málo ktorý človek medzi 15 až 35 rokom nevyužíva výhody internetu. Práve z týchto dôvodov sa celá rada projektov a spoločností uberá do tohto digitálneho sveta a nie je teda divu, že veľa ľudí potrebuje domácu pracovňu. Vytvorte si ju za pomocou ponuky spoločnosti Nejlepší nábytek s.r.o. figurujúcej na trhu už od roku 1991.

 

Nábytok do pracovne podľa súčasných trendov

 

Nábytok do pracovne nie je len o pracovnom stole, regáloch a pohodlnej stoličke. Navrhnutý koncept musí svojou podstatou nabádať k lepším výkonom a predložiť optimálne riešenie ušité na mieru vašim špecifickým potrebám. Vždy je nutné si uvedomiť, či vo svojej pracovni budete prijímať klientov, skladovať dokumentáciu alebo len odpovedať na maily. Niekto hľadá klasické zázemie a tí ďalší vizionárske miesto, do ktorého nepotrebujú viac, než len svoj stôl, stoličku a počítač. Nech už sú vaše dôvody k nákupu akékoľvek, zamerajte sa na kvalitný sortiment, ktorý prekoná vaše očakávania.

Zostavy do pracovne

V prípade, že si potrpíte na detailné usporiadanie všetkých potrebných dokumentov a predmetov, určite si pozrite virtuálnu expozíciu, kde nájdete tie najlukratívnejšie zostavy do pracovne. Ich rozvrhnutie je nastavené tak, aby dokázalo predložiť skutočnú odozvu na želanie drvivej väčšiny klientov. Vytvorte si prehľadné pracovné prostredie, ktorého vzhľad okamžite naznačí, že vaše podnikanie je úspešné a seriózne. Pokiaľ vo svojej pracovni prijímate klientov a obchodných partnerov, je stávka na prvý dojem tou najlepšou investíciou.

Napíšte komentár

 • Alfreddax
  Alfreddax
  streda, 10 máj 2017 22:18

  wh0cd26969 tetracycline

 • Phyllisbah
  Phyllisbah
  streda, 26 apríl 2017 20:37

  wh0cd113777 viagra suppliers

 • Charlesabamb
  Charlesabamb
  sobota, 07 január 2017 03:48

  metformin eurax clindamycin permethrin cost zoloft 50 mg

 


 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.

 


 

Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.