Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 25 august 2019

Ako môžu vyzerať atraktívne stoličky z masívneho dreva?

Zverejnené v BÝVANIE streda, 06 apríl 2016 13:22

Stoličky, taburety aj malé odkladacie stolíky. Vybavenie, ktoré by nemalo chýbať v žiadnom interiéri a na žiadne terase. Hľadáte druhy stoličiek, ktoré by neboli len praktickým vybavením, ale aj elegantným doplnkom? Stavte na výrobky z masívneho dreva - ideálne exotického. Exotické drevo má prirodzenú eleganciu a originálnu kresbu. Dajú sa z neho vyrábať veľmi elegantné druhy nábytku a platí to aj pre stoličky. Aké 3 druhy stoličiek sa stanú okrasou celej miestnosti? Vyberali sme z ponuky obchodu Silugo.sk, špecialistu na ručne vyrábaný nábytok z masívnych exotických drevín.

 

Valentino1 - jemná elegancia jediného kusu dreva Suar

Prvým druhom elegantnej stoličky z masívneho dreva je VALENTINO 1. Táto stolička je vyrobená z jediného kusu masívneho dreva Suar. Dizajn stoličky je veľmi jednoduchý - zúžený valec. Je kladený maximálny dôraz na prirodzenú eleganciu a kresbu dreva. Drevo Suar je jednou z najviac trvanlivých a odolných drevín. Preto je na výrobu stoličiek a sedenia ideálne.

 

 

Akar - zúžený valec trochu inak

Ak vás láka tvar zúženého valca, ale chceli by ste originálnejšie poňatie tohto prevedenia, je skvelou voľbou stolička Akar. Tá je vyrobená z dreva exotického teaku, konkrétne z koreňov tejto dreviny. Stolička nie je vyrobená z jedného kusu, ale naopak z desiatok rôzne veľkých guľatín, ktoré sú vzájomne naskladané a vybrúsené práve do podoby zúženého valca. Výška modelu je 45cm a priemer sedadla 38 cm. Stolička Akar môže byť využitá aj ako odkladací a kvetinový stolík.

 

Sanur1 - šesťhranná stolička z teakového dreva

Podobne ako model Akar, je aj stolička Sanur1 vyrobená z niekoľkých vzájomne poskladaných kusov exotického teaku. Nejedná sa o koreň stromu, ale klasické drevo. Na rozdiel od modelu Akar, kde sú všetky kusy dreva v kruhovom tvare, je u stoličky Sanur 1 každý kus dreviny inak veľký s iným tvarom. Spojené dreviny sú následne vybrúsené do tvaru pravidelného šesťhranu s výškou 45cm a rozmerom sedadla 45x45cm.

 

Kompletnú ponuku nábytku z exotických drevín nájdete na www.silugo.sk.

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.