Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 máj 2019

Odstránenie polepov, krycích fólií z výkladov a okien. Umývanie okien Žilina

Zverejnené v BÝVANIE štvrtok, 07 apríl 2016 22:34

Spoločnosť A SERVIS LIPKA využívame už niekoľko rokov na umývanie výkladov a okien v našej firme. Odborníci tejto upratovacej spoločnosti pracujú rýchlo a veľmi kvalitne. Je vidieť, že všetci ich pracovníci sú odborne zaškolení a ich výsledkom sú dokonale čisté výklady a okná.

Už u nás robili umývanie okien po maľovaní a remeslách. Odborne všetko vyčistili bez toho, aby nejako poškodili alebo poškriabali sklá, čo sa stalo s predošlou firmou. Tá neodborným postupom pri upratovaní po murároch poškriabala sklá výkladov, čím došlo k nezvratným poškodeniam výkladov.

 

Pracovníci A SERVIS LIPKA veľmi kvalitne dokážu z našich výkladov bez akéhokoľvek poškodenia odstrániť fólie a polepy a zoškrabať všetko lepidlo, ktoré je zvyškom po strhnutí a odstránení fólií.

Službu umývanie výkladov Žilina nám robia dvaja pracovníci A SERVIS LIPKA v servisných cykloch 1x za 30 dní a pri mimoriadnych akciách prídu umyť výklady vždy, keď potrebujeme.

Starajú sa nám aj o umývanie okien Žilina na firme, kde vždy dvakrát do roka prídu a umyjú i okná vo výške. V minulom roku sme si nechali dať na výklady impregnáciu GlasProtect - GSP, ktorá má ochranný účinok proti vode a špine. Naozaj to úžasne funguje a výklady sa nám toľko nešpinia. So spoločnosťou A SERVIS LIPKA sme veľmi spokojní.

 

Koho osloviť na umývanie okien v domácnostiach, firmách, školách a podobne v Žiline

Chcela by som sa v krátkosti zmieniť o skúsenosti, ktorú máme s firmou A SERVIS LIPKA s.r.o.

Nedávno sme hľadali na internete firmu, ktorá umýva okná v domácnostiach za rozumnú cenu, a narazili sme práve na túto firmu, o ktorej sme sa dočítali dobré referencie. Táto firma nám prišla umyť 14 okien do týždňa po objednaní a všetky okná umyla veľmi dobre. Máme tri francúzske okná na prízemí, ktoré sú dosť často veľmi ušpinené od detí a našich dvoch psov, preto musím niekoľkokrát do týždňa vziať handričku a okná riadne umyť a preleštiť.

 

 

Odborníci z firmy A SERVIS LIPKA, umývanie okien v Žiline mi poradili, že by pomohlo na okná naniesť nanoimpregnáciu GLS, ktorá vraj veľmi uľahčí údržbu týchto okien. Nechali sme si túto impregnáciu na okná aplikovať a musím povedať, že je to úplne úžasná vec.

Keď máme okná veľmi ušpinené od našich psov, tak vezmem jednoducho len mokrú handričku, ktorým pretriem tie najviac špinavé miesta, a voda aj so špinou doslova zíde po skle a okná sú zase čisté. Nemusím nič drhnúť a potom leštiť.

Táto impregnácia vraj vydrží na oknách minimálne dva roky, takže mi to veľmi uľahčilo prácu s ich údržbou. Firma A SERVIS LIPKA má veľmi skúsených pracovníkov a my sme s nimi maximálne spokojní. Ich službu umývanie okien, výkladov Žilina určite zase nabudúce využijeme.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.