Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 25 august 2019

Nanoimpregnácia na bazénové skla, skleníky, átriá, zimní záhrady. Umývanie okien Banská Bystrica

Zverejnené v BÝVANIE piatok, 08 apríl 2016 22:59

Dobrý deň!

Okná v našom hoteli umýva firma A SERVIS LIPKA s.r.o., s ktorou máme už niekoľko rokov dobré skúsenosti. Firmu využívame pravidelne dvakrát do roka, páči sa nám ich ochota nám vyhovieť v našich požiadavkách. Vždy prídu v dohodnutom termíne a svoju prácu majú vopred premyslenú a zorganizovanú.

Firmy, ktoré sme dopytovali skôr, stále menili dohodnuté termíny v uskutočnení zákazky, čo nám nevyhovovalo z hľadiska prevádzkovej doby hotela. Často sa nám tiež stávalo, že okná neboli kvalitne umyté, rámy umyli len povrchne a ako náhle slniečko zasvietilo na sklenené tabule, boli samá šmuha.

Od doby čo nám umýva okná upratovací tím z firmy A SERVIS LIPKA, tak žiadne nedostatky s umytými oknami nemáme. Majú veľmi profesionálny prístup v umývaní okien Banská Bystrica a práca im ide dobre od ruky. Súčasťou nášho hotela je aj presklené átrium a krytý bazén, kde je veľa sklenených výplní.


Zamestnanci firmy A SERVIS LIPKA nám poradili výborný nanoimpregnačný náter, ktorý sme nechali na sklenené plochy pri bazéne a átria naniesť. Tento nanoimpregnačný náter okien Banská Bystrica - GSP je absolútne špičková technológia, lebo sklenené plochy sa nezahmlievajú, nešpinia a všetka voda z nich rýchlo steká. Tento náter máme už viac ako dva roky a sklenené plochy sú stále čisté. Zo začiatku je to síce drahšia investícia, ale sklá sa nemusia pravidelne umývať a to aj niekoľko rokov a tým sa vyrovnávajú náklady, ktoré by boli za umývanie týchto sklenených plôch. Predovšetkým nám odpadli starosti s čistením týchto ťažko dostupných sklenených výplní.

Všetci zamestnanci z firmy A SERVIS LIPKA, ktorí k nám prišli umývať okná, pracujú spoľahlivo a profesionálne. Túto firmu veľmi rád odporučím.

Nanoimpregnácia Vám ochráni okna i výklady aj pred graffiti. Umývanie, čistenie okien Banská Bystrica

Pred dvoma mesiacmi sme si pozvali upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, ktorá v našom dome vykonala čistenie kobercov v Banskej Bystrici. Rozhodli sme sa, že napíšeme pár riadkov o tíme tejto firmy, ktorý si vedel profesionálne poradiť s generálnym predvianočným upratovaním v našom dome vrátane umývania okien Banská Bystrica.

Ja a moja manželka sme boli milo prekvapení, ako rýchlo a dobre všetko vykonali a okná ktoré boli veľmi zašpinené prachom z ulice oproti, sa teraz leskli čistotou. Prácu mali perfektne zorganizovanú, rýchlo vykonanú, z našej strany bola maximálna spokojnosť. 

 

 

Na okraji mesta máme malú reštauráciu, ktorá má veľké presklené výklady a tie sú neustále znečistené z ulice od prechádzajúcich áut. Na fasáde domu, kde máme reštauráciu, sa nám často objavovali čmáranice miestnych vandalov a posledná kvapka bola posprejovaný celý výklad. Dohodli sme sa s firmou A SERVIS LIPKA nielen na umývaní výkladov Banská Bystrica, ale aj na odstránenie graffitov, na ktoré sa okrem ďalších služieb špecializuje. Ponúka pre nás zákazníkov výhodný kompletný servis v odstraňovaní graffitov a aj pravidelný servis výkladov Banská Bystrica.

Na výklady sme nechali naniesť impregnačný nano náter, na stenu sme nechali aplikovať antigraffitový náter a verím, že máme s manželkou na dlhšiu dobu po starostiach s čistením vandalských čmáraníc.

Firmu A SERVIS LIPKA musím pochváliť, nielen za spoľahlivú a dobre urobenú prácu, ale aj za jej pracovníkov, ktorí sú veľmi solídni a pracovití ľudia.

Napíšte komentár

 • JohnCeary
  JohnCeary
  piatok, 08 september 2017 17:05

  buy essay online payday loans online

 • Claudehet
  Claudehet
  piatok, 06 január 2017 07:45

  =

 • asmijdupcz
  asmijdupcz
  streda, 21 december 2016 14:12

  albuterol zovirax azithromycin zithromax propecia neurontin

 • asmix0ajty
  asmix0ajty
  štvrtok, 15 december 2016 17:09

  aciphex 20 buy azithromycin online buy paxil online generic mobic doxycycline prometrium


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.