Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 19 september 2019

Nano impregnácia ako na mrakodrapoch. Nemusíte umývať okná aj v domácnostiach! Umývanie okien, výškové práce Trenčín

Zverejnené v BÝVANIE streda, 13 apríl 2016 23:18

Firma A SERVIS LIPKA nám zaisťovala výškové práce Trenčín  na našom rodinnom dome v okrajovej časti Trenčína. Keďže sa tu začína vo veľkom stavať a poletujúci prach sa veľmi rýchlo začal usadzovať na oknách, umývala som okná priemerne 1x za 2 mesiace, pretože cez ne už skoro nebolo vidieť.

Najhoršie bolo, keď ešte spŕchlo a všetok prach sa na okná doslova nalepil a urobil tam krásne prachové mapy, ktoré nešli zmetákom omiesť. Takto som si vypomáhala, keď bolo sucho a prach som aspoň trochu z okien zmietla, ale ako som povedala, po daždi to skoro zmiesť nešlo, takže sme museli vždy okná časom umyť.

Umývanie okien sa pre mňa stalo nočnou morou, pretože umývať stále dookola prach a špinu je na zbláznenie... Skúšala som rôzne prípravky, ktoré mali udržať okná dlho čisté a čuduj sa svete, nič nepomohlo! Na radu svojej kamarátky som sa teda vrhla na prehľadanie internetu a hľadanie nejakej impregnácie, po ktorej by som nemusela okná umývať tak často...

Hovorila som si, že výškové budovy tiež nikto neumýva každý polrok, takže určite musí existovať nejaká cesta. Po niekoľkých málo minútach som našla firmu A SERVIS LIPKA, ktorá má v ponuke službu umývanie okien a tiež nano impregnáciu, čo bolo presne to, čo som potrebovala.

Služba síce vyšla drahšie, než keby som si umývala okná sama, ale na druhú stranu trochu pohodlnosti nezaškodí. Navyše impregnácia na oknách má záruku 2 roky a vydrží vraj až 6 rokov! Takže kto by nechcel trochu komfortu a čisté okná?

Je to už pol roka, čo mám na oknách nanesenú impregnáciu a nemôžem si ju vynachváliť. Aj keď sa všade okolo práši, moje okná zostávajú krásne čisté. Preto odporúčam!

 

Na presklené steny na schodisku, na neprístupné okná aplikujte nano impregnáciu. Výškové práce, umývanie okien Trenčín

Služby servisného umývanie výkladov využíva naša firma v spoločnosti A SERVIS LIPKA, umývanie okien v Trenčíne už niekoľko rokov. Na výklady máme stáleho technika od A SERVISU, ktorý vykonáva v našich obchodoch servisné umývanie výkladov Trenčín s individuálnym prístupom.

Už niekoľkokrát nám veľmi ochotne vyhovel aj pri akciách, kedy ho kontaktujeme a vždy nám príde výklady umyť aj mino plánovaného servisného umývania. Spoločnosť A SERVIS LIPKA sme už niekoľkokrát využili aj na umývanie okien Trenčín na našej firme, kde máme kancelárie.

Vždy v dohovorený termín prišiel viacčlenný tím technikov a okná, sklenené prepážky a dvere umyli starostlivo a v krátkom časovom limite bez toho aby nejako rušili našich pracovníkov v kanceláriách. Na schodisku našej firmy, máme presklené steny, na ktorých máme aplikovanú nano impregnáciu GLS od A SERVISU. Táto impregnácia zabraňuje väčšiemu znečisteniu a nie je treba tak často sklenené plochy umývať.

U firmy A SERVIS LIPKA sa mi páči ich organizácia, tím pracovníkov, ktorý k nám chodia, má šikovného majstra a ten logisticky riadi celý priebeh akcie. Čo nám veľmi vyhovuje, tak každú zákazku zaháji a tiež aj ukončí ich kompetentná osoba, vedúci zamestnancov alebo majster. Táto osoba vždy s nami preberá a odovzdáva vykonanou zákazku.

Každá zákazka je vždy ukončená podpísaním preberacieho protokolu, v ktorom ich pracovníci potvrdzujú, že dielo nevykazuje žiadne škody či nedorobky a celková práca ich firmy bola vykonaná v dohodnutej kvalite. Po kontrole je nami potvrdený výkaz o vykonanej práci, na základe ktorého sa fakturuje kvartálne.

Som presvedčený, že táto služba je k maximálnej spokojnosti pre firmy ako malé tak aj veľké. Firmu A SERVIS LIPKA pre ich starostlivú a spoľahlivú prácu všetkým odporúčam.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.