Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 18 august 2019

Upratanie po stavbe, umývanie okien, čistenie podláh. Umývanie okien Zvolen

Zverejnené v BÝVANIE štvrtok, 14 apríl 2016 22:42

Pre svoju babičku som zháňala firmu, ktorá zaistí dobré umytie okien. Babička je už v rokoch, ktoré jej nedovoľujú sa starať o jej menší domček so všetkým. Pretože nemám toľko času, aby som jej s tým mohla pomôcť ja, rozhodla som sa zohnať firmu, ktorá jej umývanie okien zaistí.

Okná na dome neboli už dlhší čas čistené, takže bolo treba umývanie okien vziať pekne "od podlahy", s čím zamestnanci firmy A SERVIS LIPKA, práce vo výške, umývanie okien Zvolen,  nemali žiadny problém. Okná boli celkovo dobre umyté a naleštené a i babička si chválila, že boli zamestnanci šikovní.

Umývanie okien bola prvá zákazka, na ktorú som si firmu objednala. V ďalších rokoch som ich požiadala aj o celkové upratovanie po rekonštrukcii nášho rodinného domu, kde som mala možnosť prácu firemných zamestnancov vidieť na vlastné oči a veľmi sa mi páčil ich osobitý prístup.

Nemali problém ani s upratovaním po svojej práci a nikde po sebe nezanechali nič špinavé alebo nejaké odpadky. Pri práci boli slušní a nikde nefajčili, čo je pre mňa veľké plus, pretože u nás tiež nikto nefajčí a bola by som nerada, keby bol u nás v dome cítiť dym z cigariet.

Spolupráca s nimi bola naopak veľmi príjemná a správali sa slušne. Firmu odporúčam ďalej aj svojim známym, ktorí majú o podobné služby záujem. Na umývanie okien Zvolen sú naozaj jednotka. Chválime!

Profesionáli vo výške, perfektné umytie okna aj v mojom byte. Výškové práce, umývanie okien Zvolen

Som zamestnancom zvolenskej  firmy, ktorá sídli v budove plnej kancelárií. Náš riaditeľ rozhodol, že dá konečne umyť okná v celej budove. Vybral firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., umývanie okien, výškové práce Zvolen,  ktorá je známa čistením nielen kobercov, ale i okien.

Tím menovanej firmy musím verejne pochváliť za bravúrny výkon umytie okien vo výškach. Pri našej práci sme ich pozorovali z druhej strany okna a mysleli si, že to odfláknu a vykašľú sa na leštenie. Keď sme sa vrátili z obednej prestávky, slnko nám udrelo do očí cez dokonale vyleštené a čisté okno.

 

Aj o poschodie nižšie sme už mali všetky sklené steny žiarivo čisté. Po dlhom uvažovaní som si firmu pozval aj k sebe domov. Mám dvojposchodový dom a firma A SERVIS LIPKA ho mala zvládnutý behom dopoludnia. Nikdy som nevidel manželku tak spokojnú. Dvakrát ročne sa s oknami trápi sama a i napriek všetkému jej úsiliu neboli okná nikdy tak naleštené ako od tejto spomínanej firmy.

Vrelo odporúčam službu umývanie okien vo Zvolene poskytovanú spoločnosťou A SERVIS LIPKA, s.r.o. Firma ma tiež oslovila svojou organizáciou, rezervačný systém spoločnosti je prepracovaný a doba od zadania požiadavky k realizácii bola veľmi krátka. Firme sme poslali zopár fotiek, podľa ktorých nám vypracovali presný finančný návrh.

Nemali sme čas na obhliadku, a tak sme podľa ich odporúčania poslali zopár fotografií. V dnešnej dobe, keď je čas vzácny, sme ocenili operatívnosť firmy.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.