Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
utorok, 17 september 2019

Ako mi kráľovská pizza zachutila

Zverejnené v ZAUJALO NÁS utorok, 19 apríl 2016 22:28

Posledné skúšky, písanie diplomovky, prax, prípravy na štátnice. Posledný ročník na univerzite veru nie je najľahší. Okrem vecí do školy sa toho dá zvládnuť minimum. Ak ešte aj brigádujete, často nie je čas ani na varenie. A práve vtedy sme vďační mamine, ktorá nám navarí. Ak však býva v inom meste, vďaka prechádza na donáškové služby.

Takéto hektické obdobie práve zažívam. Študujem žurnalistiku a tento rok končím piaty ročník. Píšem diplomovku, pomaly si zháňam materiály na štátnice, dokončujem povinnú prax v redakcii a keďže sa peniaze vždy zídu, privyrábam si ako čašníčka. Pri týchto činnostiach mi málokedy ostane čas na varenie. Občas, keď si potrebujem oddýchnuť od písania, vybehnem do nejakej reštaurácie, najčastejšie si však jedlo objednávam. Pizza je rýchla klasika, takže na ňu vsádzam často. Mala som obľúbenú pizzeriu až kým sa raz nestalo, že mi nezdvihli telefón.

Rozvoz zdarma, palacinka navyše

Ako takmer každý deň, písala som diplomovku, a tak som si ani neuvedomila, že je už osem hodín večer a ja som vlastne od obeda nejedla. Rýchlo som si teda išla objednať moju obľúbenú pizzu. Dvakrát však bolo obsadené, raz nezdvihli, a tak som sa rozhodla, že využijem služby inej. Spolubývajúca mi dala číslo na pizzeriu, ktorú som síce nepoznala, no vraj sú rýchli a majú dobrú pizzu. To mi v tom momente stačilo. Objednala som si Quattro formaggi a pri knihách som čakala, kým ju dovezú.

            Keď sa tak stalo, bola som milo prekvapená, že som neplatila za rozvoz a k objednávke som ako bonus dostala čokoládovú palacinku. Veru, sladké sa k diplomovke veľmi hodí. Pizza Bratislava bola super, chutná a s tenkým cestom, syr sa fajn naťahoval a ešte lepšie chutil. Najprv som bola sklamaná, že nebudem mať svoju obľúbenú, no už prvý kúsok to napravil.

Kráľ burgrov

Keď mi niekde zachutí, pátram, čo ďalšie by som u nich ochutnala. Okrem toho, že robia rozvoz pizze, v mnohých častiach Bratislavy dokonca bez príplatku za dovoz, robia tiež rozvoz burgrov, wrapov či minútiek. Odkedy som ochutnala prvú pizzu, objednávam si od nich často. Čo sa týka ponuky burger Bratislava, musím povedať, že Royal je pre mňa zatiaľ najlepší burger v Bratislave. Keď mám pocit, že by som mala zjesť niečo ľahšie, objednám si šalát, najčastejšie ananásový. Je netypický, má zaujímavú chuť a cena je fajn.

 

Chýr o dobrom jedle treba šíriť

Priznám sa, že nezvyknem písať recenzie na všetko, čo zjem či zažijem, hlavne nie v chaotickom období, aké momentálne prežívam. Keď mi však niečo vážne zachutí, rada sa o to s ostatnými podelím. Mnohé reštaurácie či pizzerie sa totiž len tvária ako luxusné či najlepšie. Až prvá skúsenosť prezradí, ako to v skutočnosti je. Tí, čo so mnou zdieľate pozitívny názor na King of pizza, už ich webovú stránku asi poznáte, no a pre ostatných ju pridávam: www.kingofpizzza.sk. Dobrú chuť!

           

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.