Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 21 október 2019

Dočasné predlžovanie vlasov CLIP IN metódou zo 100% ľudských vlasov

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA utorok, 24 máj 2016 11:28

Vlasy sú pokladané za najkrajšiu a najprirodzenejšiu ženskú ozdobu. Každá žena preto túži po dlhých, hustých a zdravých vlasoch. Ak trpíte ich nedostatkom alebo zlou kvalitou, neznamená to koniec sveta, môžete využiť možnosti ich predĺženia pomocou metódy CLIP IN. Jedná sa o predĺženie, ktoré si zvládnu ženy a dievčatá pripnúť samy doma behom 5 minút bez asistencie kaderníka. Vhodné sú pre príležitostné využitie. Vybrať si môžete z mnoho dĺžok, hustôt aj farebných odtieňov. Skrášliť sa môžete príčeskom z pravých vlasov vo forme farebných pramienkov, copíku alebo si aj vytvoriť ofinu. Súčasťou je zatváracia clip sponka alebo štipec.

 

Starostlivosť o predlžované vlasy nie je zložitá, je nutné ale myslieť na niekoľko základných pravidiel, vďaka ich dodržiavaniu dosiahnete ich dlhšiu životnosť. Príčesky umývajte vždy odopnuté a každý zvlášť, inak by sa do seba vzájomne zaplietli. Nedrhnite ich, šampón vtierajte jemne a pomaly a neťahajte. Odporúča sa používať špeciálny hrebeň určený na predĺžené vlasy, ktorý je k príčeskom šetrnejší a nevytrháva ich. Žehlite a kulmujte len s maximálnou teplotou 200°C a ošetrite ich predtým kozmetickým prostriedkom určeným pre tepelnú úpravu vlasov, ktorý ich ochráni pred poškodením vysokými teplotami.

 

Ak máte v úmysle zmeniť farbu svojho príčesku, využite služieb profesionálnych kaderníkov a neriskujte domáce farbenie. Farby zakúpené v drogérií nedosahujú dostatočnej kvality a došlo by k nenávratnému narušeniu vlasových vláken. Odfarbovanie a zosvetľovanie by malo zostať tabu, nakoľko to príčesky zbytočne vysušuje. To isté pravidlo aplikujte aj na pobyt v bazéne alebo v mori. Ideálne každý deň vtierajte do končekov pár kvapiek oleja a jedenkrát týždenne ich hydratujte regeneračnou maskou na suché a poškodené vlasy.

 

Ak by ste si rada predĺžila vlasy, pozrite sa na webové stránky clip-vlasy.sk, ktorá ponúka široký sortiment kvalitných produktov z 100% prírodných vlasov európskeho typu REMY s doživotnou zárukou na ich pravosť. Vyberať môžete z dočasných, ale aj permanentných spôsobov predĺženia vášho účesu. Prestaňte snívať o hrive z dlhých vlasov, nie je nič jednoduchšieho ako si ich zaobstarať. S bohatým účesom si budete pripadať krásnejšie a sebavedomejšie nie len vy, ale bude vás tak vnímať aj vaše okolie.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.