Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 17 júl 2019

Moje psy v byte vs čistenie kobercov v Bratislave

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 06 jún 2016 20:46

Rada by som sa zmienila o skúsenostiach s upratovacou firmou A SERVIS LIPKA, ktorá nám perfektne vyčistila koberec. Koberec máme v obývacej izbe, v ktorom trávi naša rodina najviac času spoločne s našimi dvoma psami a napriek všetkej mojej snahe, bol stále zašpinený prevažne na miestach, kde sa najviac chodí.

Často som trávila hodiny jeho údržbou, aby vyzeral tak nejako čisto, ale bohužiaľ silne znečistené miesta a škvrny od vína sa mi nikdy nepodarilo vyčistiť tak, aby fľaky nebolo vidieť. Niekoľkokrát som vyskúšala aj suché čistenie, ale okrem toho, že to na chvíľu prevoňalo izbu, som žiadnu výraznú zmenu nevidela.

Skúšala som aj rôzne rady a typy čistenia, ktoré som našla na internete, ale výsledok bol ten, že miesta na koberci kde som koberec namáhavo dlho umývala boli síce čisté, ale zašliapané miesta boli stále viditeľné. Koberec bol fľakatý a pôsobil otrasným dojmom.

Na internete som sa dočítala o firmách, ktoré čistia koberce extrakčnou metódou a jednu z firiem som oslovila, aby nám koberec prišli vyčistiť. Garantovali kvalitné vyčistenie koberca, ale z ich odvedenej práce som bola veľmi sklamaná. Boli to doslova vyhodené peniaze.

Moja kamarátka mi povedala o firme, ktorá chodieva čistiť koberce do ich obchodu a veľmi si ju pochvaľovala. Popisovala mi, ako ich koberce v obchode bývajú veľmi špinavé a že ich upratovacia firma si s ich vyčistením vždy dokáže perfektne poradiť. Koberce majú niekoľko rokov a sú stále čisté a bez fľakov.

S firmou som sa hneď skontaktovala a požiadala som ich, či by mohli prísť k nám pozrieť sa na náš koberec aby mi povedali, či sa im ho podarí vyčistiť tak, aby bol bez fľakov. Prišli za dva dni, aby posúdili, či je koberec vyčistiteľný alebo či sa s ním mám radšej rozlúčiť a nevrážať doň ďalšie peniaze.

Povedali, že metóda čistenia, ktorú oni používajú, si s týmto znečistením na koberci poradí. To, čo s naším kobercom predviedli, je hotový zázrak a koberec je bez fľakov a krásne čistý. Pýtala som sa ich, ako je možné, že sa im podarilo odstrániť aj tie "nevyčistiteľné" škvrny, tak mi s úsmevom odpovedali, že to je vďaka ich špeciálnemu kotúčovému stroju a používanej chémie.

Už viem, že nabudúce budem dopytovať opäť na čistenie kobercov v Bratislave A SERVIS LIPKA.

 

Kto kvalitne tepuje a čistí koberce v Bratislave

Flexibilná upratovacia firma zameraná na upratovanie domácností, kancelárií, upratovanie bytových domov, hotelov, obchodov, čistenie kobercov a čalúnenia. Na základe vašej objednávky na hĺbkové vyčistenie kobercov, dokážeme byť u vás do druhého dňa.

Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. pracuje len s metódu strojovou. Používame značkové kotúčové stroje s rotačnými kefami, kvalitnú chémiu a vysokotlakový 3-motorový vysávač. Táto technológia je najefektívnejšia a koberce zostanú vždy čisté, dezinfikované, zbavené nežiaducich pachov a všetkých povrchových alebo hrubých nečistôt.

Silne znečistené koberce úplne vyčistíme. S touto metódou garantujeme maximálnu spokojnosť. Konkurenčné firmy využívajú extrakciu, ktorá nie je zďaleka tak efektívna. Táto metóda je založená na princípe vstreknutí chémie do koberca a rýchleho odsatia. Chémia sa nedostane hlboko do štruktúry koberca.

Navyše extraktory, ktoré majú jeden, nanajvýš dva motory nie sú natoľko silné, aby odsali maximum nečistôt. Po doschnutí bývajú koberce fľakaté alebo v krátkom časovom období opäť silne znečistené.

Napíšte komentár

  • Stevenkef
    Stevenkef
    streda, 04 január 2017 03:00

    rogaine bentyl click here generic caverta paroxetine where to buy valtrex aygestin apcalis online buy artane


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.