Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 20 jún 2019

Kritéria voľby pri čistení kobercov a čalúnení v Trenčíne. Čistenie kobercov a čalúnení Trenčín

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 06 jún 2016 20:49

V dnešnej dobe existuje celý rad upratovacích firiem vykonávajúcich pravidelné i jednorazové upratovanie domácností či firiem. Mnohokrát ani nevieme, aké kritériá zvoliť pri ich výbere. Pokiaľ firmu vyberáte naslepo na internete, väčšinou sa zaujímate, ako dlho tieto služby ponúkajú a v akej kvalite. Hlavným kritériom môže byť kladná recenzia alebo odporučenie priamo od klientov.

V Trenčíne a okolí pôsobí rad firiem, ktoré ponúkajú služby čistenia kobercov Trenčín. Pokiaľ sa rozhodnete nechať si odborne vyčistiť koberec v domácnosti alebo vo firme, nie je dobré riadiť sa iba podľa ceny za m². Veľké rozdiely sú v jednotlivých spôsoboch čistenia.

Rad upratovacích spoločností ponúka svojim klientom extrakčnú metódu čistenia kobercov. Táto metóda spočíva v rozšplechnutí chemického roztoku do kobercového vlákna a následnom odsatí vlhkosti. Hoci je tento spôsob čistenia kobercov najrozšírenejší, nie je zďaleka tak účinný ako čistenie pomocou kotúčového stroja.

Čistenie kobercov kotúčovou metódou ponúka napríklad firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Účinnosť tejto metódy spočíva v rotačnej kefe kotúčového stroja, ktorá dôkladne vyčistí a vykefuje nečistoty, alergény, roztoče a zašliapanú špinu na povrchu koberca.

Vďaka opakovanému rotačnému pohybu sa chemický roztok mení na aktívnu penu, ktorá pôsobí do hĺbky. Na záver sú nečistoty spoločne s vlhkosťou a penou vysaté priemyslovým výkonným vysávačom. Veľkou výhodou kotúčového čistenia je prevzdušnený koberec, narovnané kobercové vlákno na pôvodne spľasnutých miestach a farebná jednotnosť.

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. má vlastný tím skúsených a bezúhonných zamestnancov a kvalitné strojové vybavenie. Na trhu pôsobí takmer 20 rokov, má s čistením kobercov veľké skúsenosti a pružne reaguje na zavádzanie nových, moderných spôsobov čistenia.

 

Čistiaca sila kotúčového stroja. Čistenie kobercov a čalúnení Trenčín

Naša firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. využíva na vyčistenie kobercov kotúčovou strojovú metódu a tento spôsob čistenia považujeme za jediný v súčasnej dobe, ktorý dokonale zbaví koberca všetkých nečistôt.

Kotúčový stroj disponuje veľkou drhnúcou silou a vďaka jemným štetinám kefy nedôjde k poškodeniu kobercových vlákien. Na dokonalom vyčistení kobercov má veľkú zásluhu aj nami používaná čistiaca chémia Bosh RTS, ktorá prenikne hlboko do štruktúry koberca.

Kotúčový stroj s použitím značkovej chémie Bosch RTS váš koberec zbaví nežiaducich pachov, roztočov, jemných i hrubých nečistôt. Chémiu s nečistotami po chvíľkovom pôsobení, vysaje náš vysokotlakový 3-motorový vysávač.

Týmto spôsobom sme schopní vyčistiť akýkoľvek koberec, s ktorými si iné upratovacie firmy nedokážu poradiť. Niektoré firmy pracujú s metódou extrakčnou, ale tá nie je zďaleka tak efektívna, účinná a predovšetkým nepreniká do hĺbky koberca a teda následne môže zanechať aj fľaky. Zdôrazňujeme, že vždy kladieme dôraz na maximálnu spokojnosť zákazníka.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.