Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
utorok, 19 február 2019

Hľadáte kvalitné strojové čistenie kobercov a čalúnení v Trenčíne ? Čistenie kobercov, čalúnení Trenčín

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 06 jún 2016 20:55

Nedávno som zašpinila koberec u nás doma, keď som sťahovala železné poličky, ktoré boli trochu hrdzavé. Pri sťahovaní som urobila na našom koberci hrdzavé ryhy, ale aj tak bol dosť špinavý a potreboval vymeniť. Manžel mi povedal, že najskôr skúsime koberec vyčistiť a keď tak, až potom zainvestujeme do výmeny.

Má pravdu v tom, že výmena je dosť nákladná a aj časovo náročná. Dostala som teda za úlohu si nájsť firmu a zavolať ju, a jemu nech len pošlú faktúru. Proste, môj manžel, no... Prechádzala som internetové stránky a recenzie, nakoľko som zistila, že sa používa niekoľko druhov čistenia kobercov. Mnoho firiem písalo, že  najkvalitnejšie je vyčistenie extraktorom, ale recenzie tomu príliš nezodpovedali.

No tak som hľadala ďalej, nechcela som zaplatiť za niečo, čo by nemalo žiadny účinok. Podľa recenzií som sa ďalej dočítala, že čistenie kobercov v Trenčíne sa dá dosiahnuť použitím strojovej metódy. Tak som kontaktovala najbližšiu formu A SERVIS LIPKA, s.r.o., ktorá sídlo neďaleko nášho bytu.

Prišli dva dni na to a vrhli sa na čistenie. Pri čistení použili voňavú a dezinfekčnú chémiu a potom kefovali koberec strojom. Po vykefovaní použili vysávač a odsali penu z chémie a zvyšnú vodu. O takmer 3 hodiny neskôr bol koberec suchý a krásne čistý. Manžel mal z mojej voľby radosť.

 

Impregnácia, voskovanie, kryštalizácia, strojové čistenie podláh a kobercov Trenčín

Strojové čistenie podláh vrátane navoskovania podláh je jednou z radu ponúkaných služieb našej upratovacie firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Zamestnanci našej upratovacie firmy sú preškolení profesionáli, ktorí vedia ako správne, systematicky a kvalitne ošetriť povrchy. Čistíme strojovo napr. dlažby, linolea, marmolea, plávajúce podlahy, betónové podlahy, liate podlahy, kamenné podlahy, atď.

Pre hĺbkové strojové čistenie podláh používame kotúčový stroj, na ktorý môžeme použiť nadstavec tzv. držiak pádov alebo slonovú kefu. Kotúčový stroj je jediným možným riešením, ako detailne a generálne vyčistíme akýkoľvek druh podlahy. Neexistuje účinnejší drhnúci stroj, ako je tento nami používaný jednokotúčový stroj.

Pri strojovom čistení podlah v Trenčíne postupujeme tak, že podlahu najprv kvalitne vydrhneme a vykefujeme roztokom vody s chémiou. Na všetky generálne a hĺbkové čistenia používame zásaditú chémiu. Len na upratovanie po stavebných činnostiach a rekonštrukciách je využitá kyslá chémia, ktorá dokonale odstráni všetky vápenaté a cementové závoje, zvyšky stavebných nečistôt a povlakov z podláh.

Pre iné strojové čistenie podláh sa táto kyslá chémia nehodí, keďže je veľmi agresívna a citlivé podlahy môže poškodiť. V nasledujúcom kroku čistenia roztok s naviazanými nečistotami odsajeme pomocou hubice s gumovými lemami. Táto hubica je napojená na vysoko výkonný vysávač, ktorý dokáže veľmi kvalitne odsať všetku nečistotu.

Potom podlahu ešte raz namočíme čistou vodou, aby sa neutralizovala od zvyšného chemického roztoku a necháme doschnúť. Naša firma pri strojovom čistení podláh zaisťuje tiež zakonzervovanie podlahy tzv. fluatácia prostredníctvom priemyselného polyméru (vosku).

Keď sa podlaha nechá ošetriť voskom, oveľa lepšie sa udržuje, jej životnosť sa predĺži a zabráni sa hlbšiemu znečisteniu. Na podlahu dávame prevažne vosk, ktorý je v polo lesku alebo matný.

Napíšte komentár

 • asmiaims8t
  asmiaims8t
  piatok, 16 december 2016 01:42

  nexium generic albendazole citalopram hydrobromide buy abilify

 • asmid87g86
  asmid87g86
  streda, 14 december 2016 08:12

  clonidine prices link nexium Buy Acyclovir atenolol 50mg


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.