Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 18 august 2019

Zbavte sa bolesti rýchlo a bez liekov

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL pondelok, 06 jún 2016 20:59

Bolesti hlavy, chrbta, stres. Aj tieto nepríjemné symptómy sú výsledkom dnešnej uponáhľanej doby. Človek sa naháňa do práce, po nej zas domov za rodinou. Chce postíhať všetko a neraz si želá, aby mal deň o pár hodín viac. Niektorí si povedia, že sa to oveľa ľahšie hovorí ako zrealizuje, no nebolo by krásne aspoň na chvíľu sa zastaviť a nájsť si hodinku len pre seba?

Symptómy spomínané v úvode článku dnes mnohí riešia pojedaním tabletiek. Ružová, biela, podlhovastá, okrúhla. Hlavne, že pomôže. Je pravda, že bolesť utlmí, no jej príčinu nezlikviduje a pôsobí krátkodobo. Je to najjednoduchšia cesta, no nie je niekedy lepšie vybrať si tú náročnejšiu? V prípade pozitívnej odpovede čítajte ďalej.

 

Aspoň hodina

Cestou k istému odbremeneniu, a tým aj zbaveniu sa stresu či bolestí, môže byť uvoľnenie. Nájsť si hodinku denne, ktorú venujete vyslovene len svojej regenerácii, ktorá bude viesť k úľave, môže byť spočiatku náročné. Aj hodina týždenne je preto pre tých veľmi zaneprázdnených na začiatok fajn. Ak ste si teda hodinku našli, no pýtate sa, ako ju čo najlepšie využiť, máme pre vás tip.

 

Netypická masáž

Asi netreba zdôrazňovať, že jedným z najlepších spôsobov, ako dopriať úplné uvoľnenie telu aj duši, je masáž. Tobôž v prípade, ak ste prekonali ťažký pôrod alebo úraz, bolieva vás chrbtica alebo cítite napätie v podbrušku, ale neviete ako inak než tabletkami to zmeniť. V mnohých z týchto prípadov určite pomôže masáž. Nie však hocijaká. Skúšali ste už uvoľnenie panvového dna?

 

Doprajte telu rovnováhu

Panvové dno tvoria krížová a lonová kosť a brušná dutina. Všetky tieto časti si zaslúžia príkladnú starostlivosť, keďže sa odzrkadľujú na vašom zdravotnom stave. Pri uvoľňovaní panvového dna sa kombinuje reflexná terapia s klasickou masážou, pri čom sa kladie najväčší dôraz na stuhnuté svaly v oblasti bedrových kĺbov. Potom by mala nasledovať kranio-sakrálna terapia, ktorá uvoľňuje telo, odbúrava bolesť a pozitívne pôsobí na psychiku, ale aj tráviacu sústavu.

Uvoľnenie panvového dna je ešte pomerne nepoznaná metóda, ktorú si môžete vyskúšať napr. v Ymon massage. Pomôže vám znova si užívať život bez bolesti hlavy, chrbta či brucha, prispeje k uvoľneniu a odbúraniu stresu a napätia. A čo je hlavné, účinky sú dlhodobé..

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.