Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 18 august 2019

Kto Vám kvalitne vyčistí a navoskuje podlahy v Bratislave

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 06 jún 2016 21:08

Chcela by som touto cestou poďakovať firme, ktorá nám preukázala veľkú službu. Potrebovali sme na jeseň upratať náš byt a zároveň malo toto upratovanie slúžiť i ako predvianočné snaženie. Chceli sme vyčistiť všetko.

Teda umyť okná, vyčistiť koberce i podlahy. Máme takú zmes - v kúpeľni dlažbu, na chodbe plávajúcu podlahu a v kuchyni linoleum. Našli sme viacero firiem, ale najviac nás zaujala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Vyberali sme podľa ďakovných článkov a diskusií.

Prečítala som si niečo aj o firme, na základe čoho som sa dozvedela, aké stroje používajú na čistenie a hlavne aké čistiace a zároveň šetrné prostriedky. Ponúkajú službu voskovanie podláh v Bratislave.

 

Pri osobnom kontakte boli zamestnanci veľmi vľúdni a vysvetlili nám – laikom popis a postupy ich práce. Na nič sa pritom nehrali a ani my sme sa necítili ako „hlupáci“ neznalí vecí. Zároveň sme ihneď vycítili, že sú veľmi dobre školení pre prácu, ktorú vykonávajú. Dohodli sme všetky podrobnosti, oznámili nám i to, za akú cenu by to všetko malo prebehnúť.

Dohodli sme si termín a nakoniec, keď zistili, že práca má byť vykonaná aj k Vianociam, tak nás prehovorili aj na neskorší termín. Takže obavy, že sa na Vianoce opäť budú prečisťovať okná, sa nekonali. Okná po ich zásahu tak žiarili, že som mala pocit, či tam vôbec nejaké sklo je.

Potom prišli na rad koberce, ktoré vyčistili tak, že sa mi tomu až nechcelo veriť. Žiarivé a svieže farby a moje srdce len plesalo. Potom nastúpila technika na podlahy. Zamestnancom tzv. kotúčové stroje v rukách len tak kmitali. Linoleum vyzeralo ako novo položené, dlažba svietila už z diaľky a špáry vyzerali akoby boli znovu urobené. Plávajúca podlaha dostala ešte ako bonus pololesklý vosk.

Zamestnanci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. ma zároveň poučili o údržbe, ktorá je veľmi jednoduchá, a zároveň vraj toto zakonzervovanie predĺži životnosť podlahy. Rozlúčila som sa s týmito milými ľuďmi takmer so slzami. Dnes viem, že sa môžem na túto firmu kedykoľvek obrátiť. Sú veľmi príjemní a fundovaní. Všetkým vrelo odporúčam.

 

Odstránenie polepov a fólií, umývanie podláh, čistenie a impregnácia okien, fasád, markíz.

Dokážeme umyť akúkoľvek presklenú plochu. Umývanie podláh, veľké presklené okná, veľké presklené portály, ale taktiež aj presklené obaly domov. Náš tím odborne vyškolených pracovníkov, ktorí si svoju prácu vykonajú zakaždým bezchybne. Na čistenie nepoužívame žiadne leštidlá, preto nami umyté sklá ostávajú dlhšie čisté.

Zabezpečujeme aj samočistiacu hydrofóbnu impregnáciu. Tá zabezpečí, aby sklo ostalo dlho čisté a ochráni ho proti nepriaznivému UV žiareniu, pred hmyzom a pod. Výklady umývame buď jednorázovo ako nepravidelnú akciu, alebo v pravidelných servisných cykloch a to 1x7, 1x14, 1x30, 1x60, 1x90 dní.

Dokážeme odstrániť reklamné polepy z výkladov bez akéhokoľvek poškodenia skla. Odstránime aj všetko lepidlo, ktoré normálne ostáva po strhnutí polepov na skle a dá sa len veľmi ťažko odstrániť.

Okná umývame bez použitia leštidiel a tým je zaručené, že vaše okná a iné presklené plochy ostanú čisté po dlhý čas. Po dokonalom vyčistení presklených plôch odporúčame naniesť samočistiacu hydrofóbnu impregnáciu, ktorú aplikujeme na sklo.

Táto ochranná vrstva zabraňuje prichyteniu odolných a ťažko odstrániteľných škvŕn od nepriaznivého UV žiarenia, hrdze, vtáčieho trusu a hmyzu. Táto nanovrstva vydrží na sklách 5 rokov.

 

Odstránenie flekov, škvŕn, strojové čistenie, tepovanie a zjednocovanie kobercov Bratislava

Naša firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. sa ako jedna z mála zaoberá čistením kobercov Bratislava. Väčšina firiem aplikuje na čistenie koberca lacnejšiu metódu tvz. extrakčnú, tá je však nedostačujúca, ak chcete vyčistiť koberec hĺbkovo a bez fľakov.

Preto sme sa rozhodli využívať strojovou metódu so silným kotúčovými strojmi s rotačnými kefami, kvalitnú značkovú chémiu Bosch RTS a čistenie zakončujeme 3-motorovým tlakovým vysávačom s úzkou hubicou. Naše výsledky sú vždy dokonalé a koberec zostáva dlho čistý a dezinfikovaný.

 

Veľa upratovacích firiem využíva na čistenie kobercov extrakčnú metódu. Keďže je táto metóda podľa našich skúseností nedostačujúca, volíme pre hĺbkové čistenie kobercov metódu strojového čistenia.

Naša firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. čistí pomocou kvalitných kotúčových strojov s rotačnými kefami. Funguje to tak, že sa vysoko účinná chémia vpracujeme do štruktúry koberca a potom sa odsaje spolu s nečistotami pomocou 3-motorového tlakového vysávača. Ten odstráni aj hrubé nečistoty.

Extrakčná metóda toto nedokáže, čistenie sa často nezaobíde bez škvŕn. Preto ju neodporúčame a nepracujeme s ňou. Chceme pre našich nových aj existujúcich zákazníkov len to najlepšie a za rozumnú cenu.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.