Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 22 apríl 2019

O Durexe 4x inak alebo čo ste nevedeli o známej firme

Zverejnené v SEX a VZŤAHY streda, 08 jún 2016 09:38

To, že ide o popredného výrobcu prezervatívov, je vám pravdepodobne známe. Detaily a perličky z histórie firmy, ako aj zaujímavosti zo súčasnosti, vám však možno unikli. Prečítajte si o nich a zisti viac.

 

Na začiatku bola guma

Teda aspoň v názve. Spoločnosť, ktorá začala s výrobou prezervatívov Durex, sa totiž volala London Rubber Company, vznikla v roku 1915 a pôvodne sa zaoberala predajom dovezených holičských potrieb a...kondómov. Až o štrnásť rokov neskôr si firma necháva registrovať vlastnú značku kondómov Durex, s ktorým dobyje milostný svet.

 

Čo znamená názov?

Samotný názov Durex predstavuje syntézu troch slov, ktoré by mali charakterizovať kondómy a ich kvalitu. Durability, realiability, excellence – teda pevnosť, spoľahlivosť, znamenitosť. V istom zmysle by sa dalo použiť aj heslo Veľkej francúzskej revolúcie - sloboda, rovnosť, bratstvo by akiste znelo veľmi výstižne. To sme však v úplne inej dobe a sfére.

 

Časom prišli inovácie

Dnes už trh ponúka množstvo všakovakých produktov rôznych veľkostí, hrúbok či chutí. Kedysi to ale nebolo pravidlom a Durex patril v mnohých oblastiach k priekopníkom. Ako prvá firma vyvinula a používala elektrické testovanie kondómov a v r. 1995 predstavila vôbec prvé farebné a ochutené kondómy. Medzi revolučné počiny rozhodne možno zaradiť aj Durex Real Feel, bezlatexový kondóm, ktorý môžu bez obáv používať aj latexoví alergici.

 

Durex na olympiáde

Málokto si asi spomenie, že Durex bol účastníkom letných Olympijských hier 2012. Firma do Londýna poslala 150 000 kondómov, ktoré mohli súťažiaci počas trvania olympiády využiť. Na jedného účastníka pripadalo v priemere pätnásť kondómov a hoci nejde o potvrdené informácie, mnohí atléti vraj počas turnaja zažili hneď niekoľko bezsenných nocí. Jednotlivé disciplíny k sebe nikdy nemali tak blízko.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.