Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 26 február 2020

Bolesť, ktorú nie je vidieť

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL pondelok, 13 jún 2016 12:38

V dnešnej dobe, kedy viacerí z nás sú vystavení neustálemu stresu, či pravidelne sa opakujúcej záťaží, sa môže veľmi ľahko stať, že sa náš organizmus proste presilíme. Najmä, ľudia, ktorí pracujú manuálne, ale aj tí, ktorí ani po skončení svojho zamestnania z fyzickej aktivity nepopustia riskujú, že ich skôr, či neskôr začne otravovať nepríjemná bolesť.

 

Liečba karpálneho tunela vám môže skutočne pomôcť

Jednou z takýchto bolestí, ktoré si môžeme privodiť práve prílišným fyzickým zaťažením, je tzv. karpálny tunel. Rovnako tak sa to týka aj zamestnancov, ktorí väčšinu svojho pracovného času trávia pri počítači, resp. obsluhujú aj prídavnú myšku. Ide totiž o poranenie v oblasti zápästia, ktoré v prípade presilenia začne kričať na poplach. Je to bolesť, ktorú si ani nemusíme všimnúť, avšak jej najvyššie hodnoty sa prejavujú najmä počas spánku, keď sme najviac náchylní na všetky okolité vnemy. V takom prípade, dochádza k nepríjemnému brneniu ruky, ktoré nemusí prestať ani po dlhšej dobe. Liečba karpálneho tunela má viaceré fázy. Začína to samozrejme oddychom, ako aj kurírovaním sa cez tabletkami, lež v ideálnom prípade je lepšie, ak sa podrobíme konkrétnej operácií, ktorá nám môže túto bolesť nadobro odstrániť.

 

Zistite viac o neuropatických bolestiach a budete pokojnejší

Predmetné bolesti sa týkajú prevažne diabetikov, ktorí pri jej opomenutí, resp. chýbajúcom rannom identifikovaní riskujú naozaj veľa. Začína to rovnako, ako v prípade bolesti karpalného tunela, a to brnením, ktoré mnohí z nás ľahko prehliadneme. Ďalšie symptómy však majú už ďalekosiahlejšie dopady, ktoré nám môžu v konečnom dôsledku zabezpečiť aj nepríjemnú amputáciu končatiny. Preto to netreba brať na ľahkú váhu a v prípade, že sa to týka aj vás, tak si zistite viac o neuropatických bolestiach, pokiaľ možno čo najskôr. Len včasná diagnostika a následná liečba môže spôsobiť, že vás tieto nepríjemnosti v predstihu obídu.

 

V Pain Clinic vždy radi pomôžeme s liečbou bolestí

Pokiaľ sa vyššie uvedené symptómy týkajú aj vás, tak je určite najideálnejším riešením podrobiť sa prípadnej liečbe čo najskôr. Je pravdou, že v dnešnej dobe, prevláda skôr opačný fenomén, kedy ľudia pre mnohé povinnosti a každodenné starosti, potláčajú návštevu lekára, až keď je už naozaj neskoro. V iných prípadoch, sa zase o prípadných nepríjemnostiach či bolestiach dokonca aj hanbíme rozprávať, čím sa vystavujeme azda najvyššiemu riziku, ktoré nám môže dané ochorenie priniesť. Majte na pamäti, že v Pain Clinic vám vždy radi pomôžeme s liečbou bolestí. Preto sa netreba skutočne ničoho báť, lež stačí nabrať potrebnú odvahu a zastaviť bolesť, dokým ešte nie je neskoro.

Napíšte komentár

 • JohnCeary
  JohnCeary
  streda, 06 september 2017 11:41

  essay writing service

 • KennethJah
  KennethJah
  pondelok, 28 august 2017 03:35

  wh0cd431156 generic celebrex

 • Alfreddax
  Alfreddax
  štvrtok, 03 august 2017 05:13

  wh0cd695551 hydrochlorothiazide buy bentyl

 • JudithGeokE
  JudithGeokE
  sobota, 22 apríl 2017 14:55

  wh0cd43 advair generic


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.