Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 20 november 2019

Čo si obliekajú brazílske fitness krásky?

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA pondelok, 20 jún 2016 12:36

Ženské telo sa od toho mužského líši v mnohých ohľadoch. Unisex legíny a tričká univerzálneho strihu vám preto nikdy peknú postavu neurobia. Ak sa chcete cítiť ako kráľovná posilňovne, inšpirujte sa tam, kde svojmu odboru skutočne rozumejú.

 

Brazília je v tomto smere svetovou špičkou. Jej športové krásky pravidelne obsadzujú tie

 

najvyššie priečky v súťažiach bikini fitnes. Veľmi dobre vedia, ako môže dobre padnúce oblečenie zvýrazniť krivky ich postavy a zároveň im pomôcť s efektívnym a rýchlym tvarovaním problematických partií. Svoj športový šatník pravidelne podrobujú prísnej kritike a žiarlivo sa pozerajú po svojich kolegyniach. Objaviť sa v posilňovni alebo horšie na športovej akcii v tom istom oblečení je totiž faux pas grandióznych rozmerov.

 

 

Značka Superhot ženám rozumie

Strihy padnúce presne na ženské telo, kvalitné a funkčné materiály, precízne spracovanie a jedinečné farby a vzory, ktoré v posilňovni bežne nestretnete - presne taká je brazílska značka fitness oblečenie Superhot. Jej kolekcie vydávané niekoľkokrát za rok sa vyznačujú maximálnou exkluzivitou - do obchodov dorazí každý model vždy len v niekoľkých kusoch.

 

Ešte donedávna by ste museli tento originálny sortiment zložito nakupovať v zahraničí, ale český e-shop bikina.cz sa rozhodol tento fakt zmeniť. Všetky dovozné formality aj komunikáciu s výrobcom bez problémov vybaví. A na vás zostáva už len príjemná povinnosť vybrať si model, ktorý sa vám zapáči najviac. Medzi ich zákazníkov patrí aj česká majsterka v bikini fitnes Adela Storzerová.

 

Zoženiete tu klasické aj kompresné legíny, ktoré podporujú krvný obeh, a tým aj rýchlejšie spaľovanie tukov a formovanie postavy, ďalej fitness topy a športové overaly, ktoré skvele držia a nevyhrnujú sa ani pri tých najnáročnejších pozíciách a cvikoch. Všetko oblečenie je fotené na skutočných ženách a fotografie spokojných zákazníčok si môžete prezrieť tiež na Instagramue @bikina.cz. Nič vás nepresvedčí o kvalite fitness značky Superhot tak, ako pohľad na milovníčku fitness, ktorá v ňom vyzerá neodolateľne už na prvý pohľad.

Napíšte komentár

 • JudithGeokE
  JudithGeokE
  štvrtok, 27 apríl 2017 06:05

  wh0cd610537 viagra no rx

 • JudithGeokE
  JudithGeokE
  nedeľa, 23 apríl 2017 14:51

  wh0cd200691 extra resources


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.