Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
utorok, 18 február 2020

Perfektný účes za päť minút? Vyskúšajte kulmofén!

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA streda, 20 júl 2016 21:44

Zvlášť majiteľky kratších vlasov majú s ich každodennou úpravou často problém. Ako to urobiť, aby ich účes nevyzeral stále rovnako? Navyše často bojujú s ich nedostatočným objemom. Moderné kulmofény si ale dokážu poradiť so všetkým.

 

Spojenie kefy a fénu je pri domácom upravovaní vlasov stále veľmi obľúbené. Kulmofén dokáže vlasy zároveň vysúšať aj slušivo upravovať. Dobre navrhnutý kulmofén sa navyše ľahko ovláda a k vysušeniu a upraveniu krátkych vlasov nad ramená mu stačí iba päť minút. Taký je rozhodne aj MPM MLW03 rotačný kulmofén z e-shopu http://www.spotrebice-vitek.cz//font, kde k nemu navyše ponúkajú aj rozšírenú záruku 2 + 1 zdarma.

 

Kulmofén pre krátke i dlhé vlasy

MPM MLW03 rotačný kulmofén s príkonom 750 W obsahuje dve vymeniteľné praktické kefy rozdielnych veľkostí, vďaka ktorým sa hodí aj pre dlhšie vlasy, ktoré priamo nabádajú k rôznym experimentom. Malá kefa má priemer 32 mm, zatiaľ čo veľká kefa rovných 50 mm. Tri možnosti nastavenia teploty, tlačidlo pre studený vzduch a dve rýchlosti fúkania dovolia pri úprave účesu popustiť uzdu fantázii a zároveň vlasy zbytočne neničia. Regulácia rotácie kief so zasúvacími štetinkami je navyše maximálne jednoduchá a plynulá, takže sa vlasy nepríjemne neťahajú.

 

Kulmy a kulmofény by mali obsahovať aj pútko na zavesenie, ktoré im zaistia ľahko dosiahnuteľné miesto v akejkoľvek kúpeľni, a ani tento model nie je výnimkou. Môžete ho zavesiť vedľa kúpeľňového zrkadla a mať ho tak po ruke vždy, keď budete potrebovať dodať svojim vlasom objem alebo jedinečný vzhľad.

 

Nebojte sa použiť ani značkové tužidla. Pri nanášaní od korienkov dodajú vašim vlasom objem tak dokonale, ako to samotný účes nikdy nedokáže. MPM MLW03 rotačný kulmofén samozrejme použitie najrôznejších vlasových stylingov nevylučuje. Štyri rôzne teploty fúkania vzduchu naopak podobné experimenty plne podporujú. Buďte krásna a zvodná za každých okolností!

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.