Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 20 november 2019

Na rande na golf

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA piatok, 29 júl 2016 11:55

Prvé rande človeku z pamäti len tak nevymizne. A čo potom, keď sa jedná o nejaké zvláštne miesto. Prečo vyraziť klasicky do kina alebo na večeru, keď je plno ďalších netradičných miest. Čo treba golfové ihrisko? Na každé rande sa samozrejme treba dostatočne pripraviť. To hlavné, čo v tomto prípade budete riešiť, je váš vzhľad, ktorý výrazným spôsobom ovplyvňuje prvý dojem. Všetci chceme nielen dobre vyzerať a páčiť sa, ale tiež sa skvele cítiť. Nie je preto divu, že si na vzhľade dávame tak záležať.

 

Hoci golfová móda stále kladie dôraz na určité konvencie – prísť v rifliach či teplákoch by bolo trestuhodné faux pas – v posledných rokoch sa výrazne posunuli. Svoju ženskosť môžete zvýrazniť prostredníctvom golfových šiat alebo sukní, ktoré vám zaistia nielen elegantný vzhľad, ale tiež maximálne pohodlie. Sú jemné, ľahké a perfektne priedušné, ideálne sa tak hodia hlavne do horúcich letných dní.


Aby bol váš outfit dokonalý,
nezabudnite ani na doplnky a drobné detaily. Riešiť musíte tiež golfovú obuv – topánky by mali byť pohodlné ale pevné. Tá vám zaistí nielen komfort, ale i správny postoj a maximálnu ladnosť pri pohybe. Pred slniečkom vás chránia slnečné okuliare –z širokej ponuky si iste vyberiete také, ktoré vám budú sedieť. Za slnečného dňa príde vhod tiež pokrývka hlavy. Vyberaťsi môžete zo šiltoviek, šiltov či klobúkov rôznych farieb a designov.


Okrem vizáže sa ale musíte
zameraťtiež na golfové vybavenie, na ihrisko si totiž idete predovšetkým zahrať. Chýbať vám preto nesmú golfové palice. Ak sa vám ich nechce kupovať jednotlivo, tak tou najjednoduchšou, najpraktickejšou a tiež najvýhodnejšou cestou – nielen finančne - je obstaranie golfového setu. Ideálny je hlavne pre začiatočníkov, ocení ich ale i skúsení hráči, ktorí túžia po vyššej kvalite. Nájdeme v ňom všetky základné typy golfových palíc, ktoré sú naviac umiestnené v štýlovom bagu. Budete mať všetko pekne usporiadané a po ruke. Na výber je tiež široký sortiment dámskych golfových setov.
Vyberte si podľa vkusu a oslňte. Nielen svojim vzhľadom, ale tiež hrou.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.