Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 27 február 2020

Na stene nesmú chýbať hodiny. Skúste ich však poňať netradične

Zverejnené v BÝVANIE utorok, 02 august 2016 09:31

Neodmysliteľnou dekoráciou a funkčným prvkom každého priestoru sú jednoznačne hodiny na stenu. Tie nám nielenže poskytujú informácie o presnom čase, ale tiež plnia výraznú dekoratívnu úlohu. A to najmä v prípade, ak namiesto klasického dizajnu hodín uprednostníte originálny, aký len tak ľahko nenájdete v žiadnej inej domácnosti. Inšpirujte sa aj vy štýlovými hodinami, ktoré vám predstavíme v nasledujúcom článku.

 

Jednoduché minimalistické hodiny

Určite ste už videli moderné hodiny, ktoré sú tvorené len strojčekom a ručičkami. Takéto hodiny sú väčšie, než normálne a môžete si ich nainštalovať kdekoľvek na stenu. K nim si následne môžete dokúpiť ciferník zložený zo samostatných čísel, nakresliť si na stenu vlastný, prípadne ich nechať len tak bez číselných doplnkov. Takéto hodiny sú ideálne do minimalistických interiérov, kde podporia ich jednoduché vyznenie. Dostupné sú v mnohých farbách, a to bielej, čiernej, sivej a iných odtieňoch.

 

Alternatíva slnečných hodín

Zaobstarať si do domácnosti slnečné hodiny je síce nemožné, môžete si však dopriať ich efektnú alternatívu. A to hodiny s bežným strojčekom a ručičkami, ale naozaj efektným ciferníkom. Ten je tvorený sústavou zrkadiel odrážajúcich svetlo, pričom pod každým zrkadlom sa nachádza aj akrilový kryštálik. Týchto zrkadiel je 24, pričom 12 väčších zobrazujúcich celú hodinu a 12 menších zobrazujúcich pol.

 

Až 4 rôzne časy na jedných nástenných hodinách

Ak máte blízkych žijúcich v zahraničí a v inom časovom pásme, je dobre mať priamo v obývačke veľké hodiny aj s ich časom. Budete tak vedieť, kedy im môžete s čistým svedomím zavolať a zároveň sa vám vždy pri pohľade na hodiny vynorí myšlienka na nich. Nástenné hodiny MONDO TIME umožňujú nastavenie až 4 rôznych časov, pričom pod hodiny si môžete pripnúť magnetku s miestom, ktorého čas zobrazujú. Zakúpiť si ich môžete v internetovom obchode iKuchyne.sk.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.