Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 január 2020

Letné opaľovanie na záhrade? Aj to si žiada potrebné vybavenie

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS štvrtok, 26 máj 2016 13:18

Leto je predo dvermi, a preto je ten najvyšší čas pripraviť naň aj vašu záhradu. Určite nám všetky dámy dajú za pravdu, že počas letných mesiacov trávia svoj čas najradšej pekne na slniečku, kde chytajú bronz. Aj na túto relaxačnú aktivitu však potrebuje vaša záhrada potrebné vybavenie.

 

Uprednostnite robustnejšie ležadlá

Základom pre opaľovanie na záhrade je samozrejme záhradné ležadlo. Dnes si vďaka obrovskej ponuke výrobcov môžete vyberať z množstva najrôznejších prevedení. Od lacnejších plastových a tkaninových, cez drevené až po ratanové. Všetko záleží len od vášho finančného rozpočtu. Vždy sa však oplatí mierne zainvestovať do ležadla s robustnejšou konštrukciou, ktoré vám vydrží v plne vitálnom stave oveľa dlhšie, než to najlacnejšie. Niektoré ležadlá majú dokonca aj viaceré vychytávky, napríklad nainštalovanú svetelnú clonu nad oblasťou hlavy.

 

Opaľovať sa dá aj na hojdačke

Alternatívou záhradných ležadiel sú aj stále viac a viac obľúbené záhradné hojdačky, na ktorých sa môžete jednak opaľovať, no tiež popíjať kávu či len tak relaxovať na čerstvom letnom vzduchu. Ak nechcete hojdačku len na dve či tri sezóny, opäť vám odporúčame zainvestovať do masívnejšieho prevedenia. To vám často ponúkne aj vyšší komfort, keďže sedaciu plochu tvorí pohodlnejšia tkanina než v tých najlacnejších, niekedy dokonca príjemne mäkké matrace.

 

Pozor na agresívne slnko, pred ktorým vás ochráni slnečník

Vo vašej záhrade tiež nesmiete zabúdať na slnečníky, pretože slnko dokáže byť občas naozaj otravné a navyše, spôsobiť aj nepríjemnosti v podobe spálenej kože. Aj preto sa odporúča ležať a opaľovať sa priamo pod slnečníkom, v prípade pobytu detí na záhrade počas slnečného letného dňa je toto vybavenie samozrejmosťou. Okrem tradičných riešení slnečníkov sa tiež môžete rozhodnúť pre naozaj dizajnové modely ponúkajúce aj mnohé funkcie. Napríklad ľubovoľné nastavenie zatienenia plochy. Na záhrade budú zas efektne vyzerať aktuálne veľmi moderné lampášové slnečníky.

Hľadáte miesto, kde si môžete zakúpiť doplnky do záhrady online? Kliknite na Moebelix.sk, kde ich nájdete za naozaj výhodné ceny.

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.