Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 25 august 2019

Elegantný nábytok? Dovoliť si ho môže úplne každý!

Zverejnené v BÝVANIE streda, 17 august 2016 13:29

Uvažujete, že je ten správny čas na výmenu starého nábytku? Chceli by ste, aby vaša domácnosť dostala úplne novú tvár a hrala omnoho sviežejšími farbami? Kto by nechcel, však? Problémom však môžu byť financie. Mnoho spoločností ponúka skutočne krásne elegantné produkty, avšak cenovka je často krát pre Slovákov úplne niekde inde, ako si v skutočnosti môžu dovoliť

 

Elegancia za prijateľné ceny

Ak však viete, kde hľadať, nemusíte mať ani tak veľmi hlboko do vrecka, ako si myslíte. Získate dobrú kvalitu za prijateľnú cenu a dobrý pocit z toho, že ste konečne so svojím domovom niečo urobili. Príkladov je niekoľko, no uviesť vám môžeme napríklad web nabytok-elegancia.sk, kde nájdete presne taký nábytok o ktorom hovoríme.

 

Nech sa aj v kuchyni cítite dobre

Ak patríte ku kulinárom, ktorí si užívajú varenie, viete že vám to ide najlepšie, keď sa v kuchyni cítite dobre. Skĺbiť pritom kvalitu, praktickosť a eleganciu nie je často krát jednoduchá úloha - hlavne keď chcú predajcovia ponúknuť zákazníkom okrem kvalitného produktu aj prijateľnú cenu. Ak si však prejdete aktuálnu ponuku kuchynských liniek, zistíte, že hlavne pri zlacnených produktoch dokážete skĺbiť všetky vyššie uvedené požiadavky do jedného produktu.

 

Obývačka zaujme vždy najviac

Kam pozvete každú návštevu? Nebude to do kuchyne ani spálne - väčšinu času strávi s vami v obývačke, kde sa nachádzajú dve hlavné dominanty - obývacie steny a sedacie súpravy. Práve tu - ak chcete "prezliecť" svoju domácnosť do elegantnejšieho štýlu, by ste mali začať. Okrem požadovaného designu je však dôležitá aj kvalita a to predovšetkým pri sedacích súpravách, ktoré sa celkom iste stanú najpoužívanejším nábytkom vašej obývačky. Hlavne ak bude pri vašom výbere zohrávať dôležitú úlohu aj cena.

 

 

 

Myslite však dopredu a najskôr si spravte komplexnú predstavu toho, ako by to u vás malo vyzerať. Plánovanie je vždy najdôležitejšia súčasť každého procesu a pokojne pri tom strávte aj rovnako veľa času, ako pri samotnom nakupovaní. Konečný výsledok bude potom určite skvelý.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.