Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 19 september 2019

Kvalitná metóda drhnúceho kotúčového stroja. Čistenie a tepovanie kobercov Trenčín

Zverejnené v BÝVANIE štvrtok, 18 august 2016 22:59

Na čistenie kobercov Trenčín som si vybrala firmu A SERVIS LIPKA už pred viac ako pol rokom. Koberce som nechala čistiť dvoma upratovacími firmami a so zašliapanou špinou, škvrnami a zápachom od môjho psíka si dokázali poradiť iba zamestnanci z firmy A SERVIS LIPKA.

Koberce mám v byte 6 rokov, ale minulý rok som si zaobstarala psíka, takže o nejakej jednoduchej údržbe nemôže byť reč. Predtým som si so škvrnami od kávy a jedla dokázala celkom ľahko poradiť, ale s príchodom psíka to už nebolo možné, pretože sa váľa všade. Nehľadiac na to, že keď prídeme z vonku, musím ho umyť a vysušiť, nikdy to nejde úplne a ešte chvíľku musí doschnúť.

Väčšinou si ľahne na koberec, takže koberec časom chytil odér "mokrého psa". Nie je to veľmi príjemné a vetrali som kvôli zápachu celkom často. Prvá firma, ktorú som na túto prácu dopytovala síce prácu odviedla, ale po vyschnutí koberca mi na koberci zostali mapy, ako keby ste škvrnu len rozmyli do väčšej plochy.

Preto som našla A SERVIS, ktorý používa inú techniku na čistenie koberca, konkrétne strojové čistenie. Na internete som sa o strojovom čistení dočítala, že ide o najlepšiu dostupnú metódu pre hĺbkové vyčistenie koberca a hlavne dezinfikuje od alergénov a baktérií, čo bolo v mojom prípade hlavným dôvodom, prečo som sa pre firmu A SERVIS rozhodla.

Koberec bol po vyčistení voňavý a nezostal tam ani chĺpok z môjho psíka, proste skvelá práca! Firmu A SERVIS LIPKA môžem na čistenie kobercov odporučiť všetkým, ktorí vlastnia nejakého chlpatého maznáčika, nebudete sklamaní.

Výškové práce Trenčín. Umývanie, čistenie, nano impregnácia okien, markíz, žalúzií, fasád, podláh

Čistíme, umývame a leštíme okná vrátane nanesenia impregnácie. Umývame okná - kastlové, skrutkovacie, francúzske, otáčacie, plastové okná, okná s ochrannou fóliou a pod.

Ďalej umývame výklady a akékoľvek presklené plochy. Zamestnanci našej upratovacej firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. sú preškolení profesionáli, ktorí vedia ako správne, systematicky a kvalitne ošetriť povrchy. Naša firma realizuje pre svojich zákazníkov upratovania denné alebo pravidelné, a to v domácnostiach, kanceláriách, rezidenciách či firmách.

Vykonávame tiež generálne upratovanie po stavebných činnostiach vrátane umývania okien. V poslednej dobe sme zaznamenali častý dopyt po umývaní, čistení a leštení okien, ktoré sme schopní zabezpečiť v akúkoľvek dennú dobu po celý rok. Pred umytím okien a výkladov Vám odstránime nedovolené polepy, reklamné polepy, ochranné fólie, samolepky, banery zo všetkých presklených plôch.

 

 

Pre našich zákazníkov umývame, čistíme a leštíme bežne znečistené okná alebo okná, ktoré sa potrebujú zbaviť silných nečistôt napríklad po maliaroch, remeselníkoch po stavbe alebo rekonštrukciách. Umývanie a čistenie okien realizujeme tzv. trikom suchého leštenia. Nikdy k našej práci nepoužívame leštiace prípravky.

Sklenenú plochu necháme preschnúť a následne leštíme na sucho čistú bavlnenou plienkou.Výškové práce Trenčín vykonávame pomocou horolezeckej techniky, alebo z hydraulických ramien montážnych plošín.

Špecializujeme sa na strojové hĺbkové čistenie kobercov a podláh a to: dlažby, linolea, marmolea, liate podlahy, plávajúce podlahy, kamenné i prírodné podlahy. Ďalej na okná nanášame samočistiaci nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravu, ktorú aplikujeme na sklá pomocou technológie GlasProtect. Táto hydrofóbna impregnácia je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou.

Po dohode odstraňujeme graffiti a nanášame ochranu proti graffiti. Naše služby vykonávame v po celej Slovenskej republike, českom trhu, Rakúsku a Nemecku. Vždy dodržiavame dohodnuté termíny. Zaistíme Vám starostlivé upratovanie v súlade s Vašimi požiadavkami a nárokmi.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.